Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

üstadlar yardım edebilir mi ?

eqrhas

Aktif Üye
Adı
SEDAT ERKAN
ben izmir ve çevresinde kıyıdan avlanacağım , 2 3 aylık bir amatör balıkçılık tecrubem var , suanda yeni bir olta alıp kendimi biraz daha geliştirmek istiyorum . Bugün olta malzemeleri satan bir yere gittim ve bana AVENGER AV-45 ve LİNEA EFFE SURF SEA MASTER kamış önerdi . Sizlercede uygun mudur ? alternatiflere baktım LİNEA EFFE TURNA FRESH , LİNEA EFFE SPRİT SURF kamışları düşünülebilir mi ?

eqrhas

Aktif Üye
Adı
SEDAT ERKAN
Üstadlarım orada iseniz değerli yorumlarınızı bekliyorum .

eqrhas

Aktif Üye
Adı
SEDAT ERKAN
yahu koskoca forumda bir sesimi duyan yok nerede balık kardeşliği , balıkçılık ruhu , neredesiniz ?

yalçın temel

Aktif Üye
Adı
Yalçın Temel
Merhaba kıyıdan ne tür av yapacaksınız,(spin)at çek yapacaksanız farklı malzeme almanız gerekecek,kıyıdan yemli avlanacaksanız farklı malzeme almanız gerekecek,öncelikle avlanma stilinizi netleştirirseniz size öneride bulunacak bir çok arkadaş olacaktır.

eqrhas

Aktif Üye
Adı
SEDAT ERKAN
kıyıdan bekleyerek yem ile avlanacağım arkadaşlar boyum ise 1.85cm arkadaşlar

poyraz

Daimi Üye
bence hamdi abinin dediği gibi 55 veya 65 olanı sizin işinizi görür bende okuma avenger 45 liği var ama yemlide biraz ufak geliyo ben genelde çaparide kullanıyom sarım ve çekişi çok iyi

eqrhas

Aktif Üye
Adı
SEDAT ERKAN
değerli abilerim , öncelikle cevaplarınız için çok teşekkr ederim , avenger 45 ile 65 arasında biraz fiyat farkı var ve ben öğrenciyim , yani eğer kullanım farkı beni çok etkilemicek ise eğer avenger 45 almayı düşünüyorum . Ama takdiriniz ve sizlerin değerli tecrubeleriyle vericem son kararı . kamış olarak ise linea effe seamaster tercihimi doğru buldunuz değil mi anladığım kadarıyla ?

frenist

Daimi Üye
Adı
Cihan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arada atla deve yok bencede 65 al sonra pişman olma