Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ustalardan tavsiyeler ve oneriler bekliyorum

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında plastikman tarafından paylaşıldı.

1. plastikman

plastikman Aktif Üye

İyi forumlar.

Öncelikle merhaba ustalar,abiler ve arkadaşlar.

Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

Uzak doğuda ikamet eden yakın bir arkadaşım kısa zaman sonra (1 hafta) türkiyeye gelecek ve gelirkende bana bir adet olta getireceğini ama karar veremediğini söyledi.Ulaşabileceğim ürünler bunlar dedi.

Bahsi geçen ürünlere gelecek olur isek

Cinnetic 8503 Crafty Sea Bass CRB4 M 270 cm 15-42 gr

MAJOR CRAFT KG EVOLUTION 2,75 MT 15-42GR

MAJOR CRAFT CROSTAGE CRK-902M 274cm 15-42gr

Tailwalk Salty Shape Dash Seabass Game 90M 274cm 10-35gr

Bu kamışlar hakkında yada bunlara benzer ürün tavsiyelerinizi zahmet olmaz ise artı ve eksileriyle öğrenmek isterim ustalar.

Hiç birinin linki eklemedim malum hepsi bilinen kamışlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. milanur

milanur Aktif Üye

diğer kamışları kullanmadım ancak bu kamışın atarı düşük modelini kullandım gayet iyi bir kamış fiyatı da gayet makul olduğunu biliyorum. ben bunu tercih ederdim.

plastikman bunu beğendi.
  4. scofield

scofield Aktif Üye

Major Craft Crosstage

plastikman bunu beğendi.
  5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kg evo. 962m derim.

plastikman bunu beğendi.
  6. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Tailwalk yabana atılacak kamış değil

plastikman bunu beğendi.
  7. plastikman

plastikman Aktif Üye

@milanur @scofield @Rapalacı ustadlar benimde aklimda baska seçenek olmasaydi direk bu kamis yani 962m geliyordu.Yani secenekden ziyade kamis getirebilirim deseydi arkadas soyleyecegim kamis mutlaka bu olurdu.Birkac kez deneme firsatini bulup denemistim gercekden cok hosuma gitmisti kamis.Istanbul ve bodrumda deneme firsatim olmustu kamis bana gorede farkli bir sinifta.Fakat izmirden birkaç arkadaş cinnetic vede ulaşabiliyorsan @GOKHANAKSOY hocamin dediği tailwalku önerdi.Tailwalku deneme firsatim olmadi fakat hakkinda cok iyi yorumlar okudum bircok sitede,video da vs.Butçem uygun vede zaman müsait olsa iki kamişida getirtmek var tabiki ama gerçekden ikisinin arasinda kaldim desem daha doğru olur.Cinnetici bir nebze türkiyede edinmek daha uygun digerlerinin yaninda...
    @GOKHANATASOY hocam peki sence vede diğer ustalar bu iki markayi diger kamislardan sizce ayiran en buyuk arti nedir ?
    Bende gercekden ona gore bir secim yapacagim cunku arastirdikca kafam daha fazla karisiyor :)

8. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Tailwalk kalite olarak onlardan bi tık önde görünüş hassasiyet güç özellikle tortize fincanli halkalı kamışı çok iyi elimde çok fark ediyor tailwalk seafari stor getiriyor majorcraft ise salt ticaret ikisine kamış kırıldığı zaman arkasında duracak parça sıkıntın olmayacak karar senin ama tailwalk güzel majorcraft dersen xride de güzel ve x zoga lion force master bu kamışı da bi incele

cihan drums ve plastikman bunu beğendi.
  9. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

S.a torzit alaşım fujinin en üst düzey yüzüğüdür sic ve alconit ten bir tık üstündür bence önemli bir ayrıntı..

GOKHAN AKSOY ve plastikman bunu beğendi.
  10. plastikman

plastikman Aktif Üye

Xzoga nin black mambasi su anda indirimde diye soyledi arkadas gokhan hocam.Force master olarak ise XZOGA Lion Force Spin LFS-SMH2 8-30 atarli bir kamis satisi var diye bilgide ekledi.
    Yarin ozellikle bu ikisinide diger kamislarin yanina ekleyip detayli incelemelede bulunacagim.Cok tesekkur ediyorum bilgileriniz icin :)
    @cihandrums A.slm hocam.Dediginiz sekilde torzit alasimin onemi karsiladtirmalarda direk yuzume vurdu hocam bu arada.Tesekkurler bu bilgi icinde :)

11. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

X zoga çok sağlam kamış aldığına pişman etmez onda da parça sıkıntısı olmaz o da salt ticaret galiba