Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ustasından ahşap sahte balık yapımı - Müthiş

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında frenist tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Youtube da nasıl yapılırmış diye ararken bu ustanın el yapımı ahşap sahteleri nasıl yaptığını hayranlıkla izledim. Evde bende yapayım, boş zamanlarımda diyen arkadaşlar varsa, örnek alabilir, teknikleri uygulayabilir. Yontma, kaplama, yüzdürme şeklinde sıralı videoları mevcut.

İlgilenen arkadaşlara bir faydası olur inşallah.

Ginei Ginkuni - YouTube

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Paylaşım için Teşekürler...

4. SUNAY GÜNGÖR

SUNAY GÜNGÖR Aktif Üye

İlgili linkte çok güzel rapalalar yapılmış, bu konuda tecrübeli Adanalı arkadaş ve abilerimizin de çok güzel çalışmaları var, ülkemizde ayrıca cam rapala ilk olarak Adanalı oltacılar tarafından yapılmış ve öncü olmuşlardır.

5. caberia

caberia Aktif Üye

Paylasim icin gercekten tesekkurler ama adamin sanatini izledikten sonra sadece izlemek yeterli diye dusunuyor insan cunku artik adam fabrikasyon gibi uretim yapiyo baya hunerli elleri hatta yetenek bile denebilir ben sahsen boyle bir uretim yapsam bu emegime degecek balik oldugunu dusunmem heleki attigimda takildigini dusunmek bile istemiyorum :)) adam resmen askla yapiyor paylasim icin gercekten tesekkurler

6. Volkan

Volkan Daimi Üye

Sahteler şekil olarak güzel, belli ki ustalık ve aşk var, ama aksiyonları biraz kötü gibi, videolardan gördüğüm kadarıyla. Paylaşım için çok teşekkürler.

7. frenist

frenist Aktif Üye

Bunu yapan usta Japonyada ve tanesi 350 lira. Bu paralar bizim için tabiki çok fazl ama fikir vermesi açısından güzel videolar :)