Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygun bütçeli spin set yardım ...

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Marmara Balıkçısı tarafından paylaşıldı.

1. Marmara Balıkçısı

Marmara Balıkçısı Yeni Üye

Bütçem 150 biraz daha zorlasam 170 öğrenci bütçesine uygun bir takım arıyorum.

Catana dx 2.70 serisi ve 30 sfc makinası bana uygun gbi lakin fiyatı 250 Tl beni aşan bir rakam bu.

Bana max 200 g ağırlığı olan bir kamış ve orta sınıf ip destekleyebilen bir makine öneriniz olurmu ?

Yani az bütçeyle ole normal atımda kırılmayacak kadar en azından kullananı olan bilinen uygun bir kamış + makine istiyorm.

Benim için gerçekten önemli.

Düşük bütçelerle yapılmış diğer takım tavsiyelerine de açığım.

Umarım derdimi anlatablmişimdir yardımlarınızı tavsiyelerinizi muhakakk bkliorm

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. CemalSz

CemalSz Üye

Fladen extra flexx 70 -80 lira gibi bir fiyati olan bir kamıs, kamıs olarak en uygun bunu önerebilirim makina icin ustalardan bi cevap gelicektir elbet

4. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

5. Levreko

Levreko Aktif Üye

@arif_balık_peşinde arkadaşın tavsiye ettiği takım o fiyat için en mantıklı takım...Tavsiye ettiği silstar marka kamışı arkadaşım 3 senedir kullanıyor fiyatına göre çok güzel kamış.

arif_balık_peşinde bunu beğendi.
  6. melanur

melanur Aktif Üye

7. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

elindeki rakam spin için düşük bunun misinası var sahtesı var vs vs .. ıkıncı el fırsatları takıp etmeni öneririm yoksa seneye bir daha o rakamları harcaman zorunda kalırsın kamış yüzükleri oksitlenir makina sıkıntı yaşatır vs vs .. spin olarak hedefin lüfer sanırım onun için ya kamış yada makinayı 100 tl üstü alman dah iyi olucaktır zaman ıcınde yükseltirsin

arkadas bunu beğendi.
  8. confused

confused Aktif Üye

Okuma Fina Pro 270cm 7-35g
    Okuma Dead Ringer olta makinesi FD DRG-40

bu seti indirim zamanı 125 liraya getirmiştim şuanda 160 lira civarında başlangıç için tavsiye edilir üzmez.

Not:kamış 280gr. siz 200 gr altı istemişsiniz.

9. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Okuma Dead Ringer makineyi tavsiye ederim malzeme kalitesi gücü gayet yerinde 1 yıldır kullanıyorum..5 kiloya kadar daha sorun çıkarmadı- Effe experia kamış var fiyatı 30 lira malzeme kalitesi Sapı dışında fiyatnın çok üstünde çok hafif sahteler atmayacaksan kamışı incele canlısını eline al 30 liraya bedava.

emrah3305 bunu beğendi.
  10. Marmara Balıkçısı

Marmara Balıkçısı Yeni Üye

Bu effe xperia cidden , zamanın procatch carbo spin i gibiyse kafama yattı . Cidden sağlam bir kamışmı ?

11. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Okuma Dead Ringer 12-45 atarlı kamışı kullanıyorum, 258 cm ve 180 gram ağırlığı var. Aksiyonu- atımı oldukça rahat ve sap uzunluğu sayesinde koltuk altına alıp rahat aksiyon veriliyor. Cengiz Balıkçılık'tan internet fiyatlarının daha altındaki fiyata alabilirsiniz. Makine olarak da elimde Safina Pro spa 25'lik makinesi var, sanırım üretimi durdurulup aynı aksamlarıyla rengini değiştirip Dead Ringer serisini çıkardı diye biliyorum. İncelediğimde iç aksamı, kafa boyları dahil her şeyi aynı. Ben makinemden memnunum, 25'liğini hem spinde hem LRF'de kullanıyorum. Siz de 25 veya 40'lık makinesini edinebilirsiniz. Makine-kamış renk uyumu müthiş çok da şık duruyor :)

Son düzenleme: 16 Mart 2016