Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uygun fiyata hazır 3lü el oltası nereden temin edilir?

Konu, 'Genel Konular' kısmında duzensiz tarafından paylaşıldı.

1. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

malzemeci abiler yardım edecektir ümidiyle açıyorum bu konuyu. yazlık marketimizde çoluk çocuğa satmak üzere resimdeki gibi hazır tekli ve 3'lü takıma ihtiyacım var. buradan temin etmek istediğimiz oltacı babama fiyatı fazla söyleyince sen bir bak fiyatlara diye istekte bulundu, bende online mağazalara gözattım pek birşey bulamadım nedense. aynı şekilde 10'lu çaparide almayı planlıyoruz. yol-yordam gösterebilceklere teşekkür ediyorum şimdiden.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. şileli

şileli Aktif Üye

Hüseyin İstoç her derdine deva olur,bi uğra ;)

4. selçuk

selçuk Aktif Üye

üsküdarda cengiz balıkçılık ve istoçta kısık balıkçılık yardımcı olacaktır toptan olduğunu ve balıksevdam üyesi olduğunu söylersen güzel fiyat alabilirsin ki her iki firmada toptan olarak istanbul ve anadolunun bir çok yerine malzeme gönderiyorlar.

5. cezmi

cezmi Üye

Hüseyin bey Açılış ve Var olma sebebi "amatör balıkçılık" olan bir sitede bu başlık uygun olmamış.

Bir kapı açılırsa ne kadar emekli ( köprü gibi), ne kadar işsiz, güçsüz varsa elinde isravrit ve izmarit yada dalıpta çıkan adamın bir elindekini bu mecralarda pazarlamaya yada amatör balıkçıları potansiyel müşteri görmeye başlar.( bu sizle akalalı değil)

Döneriz eski zamanlarlardaki büyüklerimizin demesi gibi "Hade ordan Balığa gidecekmiş Aylaklık yapacakmış"

Bu bizim hobimizdir ve hepimizin meslekleri balıkçılık dışındadır.

rastgelsin.

6. selçuk

selçuk Aktif Üye

Cezmi bey sizin bu yazdığınıza göre ozaman sitenin üstünde yer alan malzeme satışı ile alakalı olan ilanlarında olmaması lazım değilmi ;)

7. cezmi

cezmi Üye

Tam tersi Selçuk bey. Amatörlükte sponsorluk esastır.

AMA siz hiç Rıdvan beyin yada Emre beyin ürünlerini konularda anlattığını yada amatörleri yönlendirdiğinine şahit oldumnuz mu?

Profesyonelce işlerini yapanlarla GİZLİ reklem yapıp haksız kazanç sağlayanlar aynı potada olamazlar dimi?

Ben farklı olanı yazayım.

Amatör oltacı olarak ben işi bilmeye avlakta takımını yapayım ve karşılığında bir teşekkür alayım. Amatör ruhum okşanmış olur.
    Hele yazlık bir yerde sahilde okey oynayacak olan bir kardeşe 3 iğneli takım yapıp gönlünü almak ne güzel olurdu.

( Forum kurucuları ticari konulara kapımız açıktır derse o başka)
    Unutmadan ticari olanlarında gayri resmi yerine Resmi açılış yapmış olmaları hem kanuni, hemde ahlaki zorunlulukları vardır.

8. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

bence siz yalnış düşünüyorsunuz. yıllardır bu işin ticaretini iyi-kötü yapıyoruz. marketler ufak ürünlerin ufak karlarının birikimiyle döner buda onlardan birisi çikolata-gazoz gibi. artı çocuklarında ilgisi var buna uzak sitelerden bizde olta satıldığını duyup geliyorlar sıklıkla. amatör balıkçılığa bir giriş kapısı olarakta düşünebiliriz bunu. bu arayışım maliyeti biraz düşürüp kazıklanmamak içindir. olta satmak bizimde asıl işimiz değil.

9. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

tamamdır selçuk abi referansımı ekleyip bir mail atsam en güzeli olucak :)

10. cezmi

cezmi Üye

Keşke imkanlar dahilinde olsada yaz tatillerinde genç kardeşlerimizi birer olta takımı sahibi yapabilsek. Bu hobide hayat vardır.

Benim fikrim genel manadadır.

Karaköy tarafına gelirseniz balık hali girişinde Hüseyin amca vardır. Sen ona durumu anlat ve fiyat al.

Saygılarımla

11. vessa

vessa Aktif Üye

hüseyin ıstocta oskar var bu gıbı takımlar onların ısı bı bakıver