Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uygun Fiyatlı Spin Kamış Tavsiyesi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında fthklc tarafından paylaşıldı.

1. fthklc

fthklc Aktif Üye

Merhaba dostlar. n11 adlı siteden (umarım site adı vermek yasak değildir.) 50 tl lik hediye çekim var. bu fiyatlarda uygun bir spin kamış tavsiyesi alabilirmiyim. Teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Ben tavsiye verecek kadar iyi değilim. Tavsiye olarak algılamayın Ancak kendime spin takım kurarken ekonomik olacak şekilde Cormoran Bull fighter alacaktım. 60-70Tl gibi bir fiyatı var. 2.40 190gram.

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bende DAM pyhton 2,40 20-50 atarlı var. Memnunum. Eğer orda mevcutsa tavsiye ederim.

5. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

6. fthklc

fthklc Aktif Üye

7. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Fatih cevabımı dikkatli okumamışsın.

Altta bu kamışın linki cevabımda da var zaten. Ayrıca benim kullandığım kamışın da zaten, senin de yazmış bulunduğun 2.10 kamış olduğunu yazmıştım.
    Tekrarla benim kullandığım kamış cormoran 210 dur. Fiyat kalite değerlendirmesinde oldukça iyi sağlam ve hafif bir kamıştır. Kamış çok iyidir demiyorum fiyatına göre çok iyidir diyorum. Bir kaç sene rahatlıkla işini görür.

240 kamışların boy sıkıntısı zaten hepimizin derdi. Bu 240 kamışlar bagaja sığmazlar. Arabanın kapıyanına boylamasına yatırılırlar. Yani ön ve arka kapıyla koltuklar arasına sıkıştırılarak yola çıkılır. Özellikle uzun yolculuklarda tek çözüm yolu budur. Araba daha küçük ve burayada sığmıyorsa o zaman ya araba yada kamış değiştirirlir.

Önerim yine 240 ını al. Arabanı bilmem de avda kamışı kullanırken iyi ki bu 2.40ını almışım dersin. Ama yok, ben bagaja taktım, illaki 2.10 dersen; 2.10 u da avda fazlasıyla tatmin eder.

Ancak uyarmadan edemeyeceğim Her iki boyuyla da wtd aksiyonu yapmayı bekleme. Hafif sahtelerle erimi yüksek atışların kamışıdır. Yani yumşak kamıştır.