Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

üzücü

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında 3rdem tarafından paylaşıldı.

1. 3rdem

3rdem Aktif Üye

Bir konuda yardim istedim ama kimse tek kelime yazmadi.
    özel msj ile birilerine bişeyler yazdim cvp gelmedi.
    Balik tutabilecek yerler soran bir arkadaş tii ye aliniyor.
    yeni olanlara böyle davranmak bu siteye yakişmiyor,sözüm herkes için değil tabiki hoş olmadi yardimsever arkadaşlarda mutlaka var,bu arkadaşlari bulmak önemli tabiki.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Şuna emin olabilirsin ki, kimse bir başka kişiyi Tiiiii ye almaz, alamaz.

Cevap mesaj sayınız 10 adetin altında olduğundan, bu mesajlar ilgili yerlere gitmemiştir.

hızır şeref gültekin bunu beğendi.
  4. despiro

despiro Aktif Üye

Malesef ben de sizin gibiyim, açılan konuyu 150 kişi görüyor fakat cevap gelmiyor

5. 3rdem

3rdem Aktif Üye

Tefik abi gercekten forumda bu tarz şeyler oluyor.yardim istedigim konuya bakarsan kaç kişinin baktigini ama kimsenin yorum yapmadiğini gòrursun ben gordugumu ve yaşaiğimi söylüyorum.

6. adbakt

adbakt Aktif Üye

Av yerlerini paylaşmıyor arkadaşlar. Kızmayın, anlamaya çalışın. Bu konuda tatsız deneyimleri olmuş insanların. Bir yerin adını veriyorlar, ertesi gün normalde beş altı kişinin olduğu yerde elli kişi buluyorlar.
    Bunu öyle kabul etmek gerekir. Ama bir süre sonra sağınızda solunuzdaki insanlarla muhabbet edip arkadaş oldukça size "kimseye söyleme ama..." diye başlayan cümleler kurarak söyleyeceklerdir. Fakat forumda yazılmıyor.

Alper Saraçoğlu bunu beğendi.
  7. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

Sevgili erdem cevap yazan arkadaşlar bir çok niteliği de aslında dile getirmişler..
    av sitilin nasıl bilmiyorum ama bu işlere gerekli ön bilgi deneyim zaman ve yeterli kaynak gerekir.. geri kalan tamamen kısmet işi..
    yer hava şartları hangi dönem hangi avlar yapılır bunlarda önemli ancak sıkça gittikçe tecrübe kazanacaksın bugün ora olmadı başka yerde kısmetini arıyacaksın bu işler böyle gider

8. 3rdem

3rdem Aktif Üye

Her usta balikçi bu seviyeye gelene kadar bir çok konuda acemilik çekmistir.
    Ben sadece olta seçimi komusunda yardim istedim yardim alamadim ve konu buralara geldi neyse bu konuyu yardim almadan halleeceğim sanirim.

9. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

ama böyle bir yardım okumadım ve merakınız ihtiyacınız neyse tabiki bildiklerimiz kadar yardımcıı olmaya çalışırız hangi olta düşünüyorsunuz

10. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Genelde benim tarzım, bir marka ve ürün verilerek öneri istenmişse, o ürünü kötülememek adına genelde pas geçerim. Burada ki arkadaşlar da sanırım benim gibi değerlenmiştir. Ama şunu söyleyeyim ki, o Safinayı makina diye elime bile almam. Bu benim tarzım, bütçem, av alanım ve bu işten aldığım zevkle ilgilidir. Siz, şartlarınız doğrultusunda araştırın ve hatta bütçeyi bir nebze daha yükselterek, en azından daha uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün alın. Boğaz işinin maaliyeti bayağı yüksektir. Öylesine 50-100 liralık talkımlar, elinde kalır.

balıkoltası bunu beğendi.
  11. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Konu nedir.