Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uzun bi aradan sonra dostlar'la Bursa'da Levrek avlarına devam.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında İrfan tarafından paylaşıldı.

1. İrfan

İrfan Moderatör

Sevgili dostlarım merhabalar,
    Uzunca bi aradan sonra keyifli geçen bir levrek avından sonra sizlerle tekrar beraber olmak çok güzel.havaların soğuması gecenin ayazı birazda üşütmem ve rahatsızlanmam'dan dolayı gece avlarını kısa bir süre yapmama kararı almıştım.hayata sağlıktan daha önemli birşey olamaz.bu durumda gündüz avlarına gitmemiz gerekiyordu,tercihimizi teknemizin,de orda olması nedeni ile Gemlik narlı'dan yana kulandık.

Narlıdan gelen güzel balık haberleri iştahımızı kabartmaya yetmişti,izinli ve müsait olduğumuz günün sabahı tüm hazırlıkları yaparak,sabah suyuna yetişmeye kararlıydık.bismillah diyerek yola koyulduk.gitmeden önce ordaki durumdan haberdar olmak istedim.ordaki dostlarımı telefonla arayarak,denizin durumu ve yem tedariği için bilgi amaçlı aradığımda,denizin inanılmaz hırçın ve fırtınalı olduğu haberi üzerine ani bir u dönüşüyle rotayı Mudanya,ya çevirdik.:D

Hava mudanya,dan çıkartığı için karşıyı tutuyordu,mudanya süt liman,istediğimiz hava buydu her şeyde bir hayır vardır,diyerek (B) pilanın hazırlıkları başladı,Lüfer ve familyasından döndük Levreğe.kısa bi hazırlıktan sonra bu avımız içinde her şey hazırdı.Musa kaptan sevgili dostum Önder CEMDAG ben deniz güzel vurşlar aldık. verimli ve çok keyifli bir gün oldu.

Sportif balıkçılığında tadını almış olduk.herkeze tavsiye ederim.oltamıza gelen 300,500,gr Minekopların tamamını saldık arada 3,5,tane ispendeği geri saldık bu arada güzel bir video çekimi yakaladık üç oltaya üç Levrek.:D çünkü yeteri kadar güzel balıklar almıştık. genel itibariyle keyifli bir gün oldu.yağmurun hızını artırması ve istediğimiz heyacanı ve zevki yaşadığımızdan avımızı sonlandırma kararı aldık.herkeze haha keyifli avlar diler başka güzel avlarda görüşmek üzere.sevgi ve sağlıkla kalın..rastgelsin..:)

Muhtelif kamış ve makinalar.
    Yem:teke
    Takım:kılasik iki iğneli dip takımı.50.gr.kurşun 1.numara garvaniz iğne.misina 0.35.ultra asso.
    Derinlik.13.18,kulaçlarda
    Hava:lodosla bazen keşişleme yağmurlu deniz kıvırcık.
    Avımızı tekneyle kürek yardımı ile dip sürtmesi yaparak gerçekleştirdik.

Buda Levreği fileto çıkartarak sebzeli kaşarlı zeytinyağlı güveç kabında ızgarada hafif ateşte yapılmış hali tavsiye ederim.afiyet olsun.

Üç oltaya üç LEVEREK şaka gibi.:D)))

http://www.dailymotion.com/video/xgxwp9_vid-00010-20101219-1349-00000

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Şubat 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. selçuk

selçuk Aktif Üye

Tebrik ederim irfan'ım,çok güzel bir av olmuş.:harika:
    Darısı başımıza :D:D
    Bu arada ağzımın suyu aktı,afiyet olsun:eek:

Ayrıca çok geçmiş olsun.

4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Hay maaşallah süper av olmuş tebrik ederim. Bizde marmarada balık yoktur diye gitmiyoruz acaba daha kıyılarda levrek varmıdır, at çek yaparak rapalaya yapışırmı bunlar beni düşündürüyor. Büyük ihtimal haftaya bir yoklayacağız inşallah bizede denk gelir..

5. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Son görüntü yokmu koparttı beni vallahi İrfan :):) Çok yakışıklı Levrekler çıkartmışsınız yakışmış sizlere..Bereketli avlarının devamı dileklerimle afiyet olsun
    Rastgele.....

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler İrfan, avdan bilgim vardı, raporla süslemiş oldun :)

Önder'e ve Musa abiye selamlar :)

7. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

İrfanım tebrik ederim.Yine harika bir levrek avı,şansın daim olsun:)

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İrfan
    Harika bir av daha gerçekleştirmişsin

9. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler İrfan abicim bu güzel avın raporunu okumak da ayrı bir keyif verdi doğrusu.. Karnımın aç olduğu bir saatte denk geldim bu rapora mecbur şimdi çıkıp bir balıkçıya selam vermek farz oldu. Yalnız o masadaki lakerda mı acaba? Levreklerde gözümüz yok abi ama lakerdaya dayanamam valla ölürüm ona ben:) Şansın daim olsun Rastgele abicim ellerine sağlık afiyet şeker olsun:)

10. BİROL

BİROL Daimi Üye

Eve gelmişim yorgun argın. İçerde yemek hazırlanıyor.Fırsattan istifade foruma bir bakayım dedim ve bingooooo.
    Oldumu şimdi İrfan,böyle sakıncalı bir rapor olur mu akşam akşam :D

Senin o taraflara bir operasyon farz oldu.
    Yaşarrrr, kankaaa nerdesin :D

11. Genç balıkçı

Genç balıkçı Aktif Üye

Tebrik ederim.Çok güzel bir av geçirmişsiniz.Afiyet olsun.