Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

VEDA DEĞİL ARA

ihtiyarr

Üye
Adı
ishak
HENÜZ KISA BİR SÜRE ARANIZDA OLMAMA RAĞMEN BU DOSTLUK CENTİLMENLİK VE BİR O KADARDA İÇTENLİTEN MALESEF İŞLERİM SEBEBİ İLE AYRI KALMAK ZORUNDAYIM 9 YIL GİBİ BİR SÜRE KÜBA DA OLMAM GEREKİYOR BU SEBEPLE ARKADAŞLAR SELAMLAR SAYGILAR SUNARAK SİZLERDEN UZUN BİR SÜRE AYRI KALACAĞIMI ÜZÜLEREK SÖYLEMEK İSTİYORUM

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hayırlı yolculuklar abi orda da deniz ve internet var ayrı kalmayız imkan oldukça yazarsanız oralarda çok baracuda var :D hastasıyım kuba dela porte nin ben :D bol bol resimler çekersiniz birde :D bu ne güzel oldu daha bu sabah japonya da bir kardeşimiz resimler yollamıştı sizde küba dan yollarsanız çok harika olur :D
hayırlı işler dilerim abi eğer imkanınız olmazsa da hayırlısı olsun umarım daha sıkça görüşürüz :O

Fecri

Daimi Üye
Adı
Fecri
İyi yolculuklar, ve işleriniz rast gitsin.
Gönlünüze göre olur inşallah.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
HENÜZ KISA BİR SÜRE ARANIZDA OLMAMA RAĞMEN BU DOSTLUK CENTİLMENLİK VE BİR O KADARDA İÇTENLİTEN MALESEF İŞLERİM SEBEBİ İLE AYRI KALMAK ZORUNDAYIM 9 YIL GİBİ BİR SÜRE KÜBA DA OLMAM GEREKİYOR BU SEBEPLE ARKADAŞLAR SELAMLAR SAYGILAR SUNARAK SİZLERDEN UZUN BİR SÜRE AYRI KALACAĞIMI ÜZÜLEREK SÖYLEMEK İSTİYORUM
Hayırlı işleriniz olsun, Küba gitmek istediğim yerlerden biri. Bir gün kısmet olur giderim bende inşallah :)

Güzel balıklar var oralarda, bence denemeler yapın ve bizlere ulşatırın. İnternetle Dünyanın her yerinden ulaşmak kolay artık :)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bana özelden ulaşın size bir kaç isim vereceğim çok faydasını göreceksiniz.

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
yeni yuvanızda keyifli bir yaşam dilerim,,arkadaşların dediği gibi sayenizde Küba balıkları ile tanışırız diye düşünüyorum... :)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
yeni yuvanızda keyifli bir yaşam dilerim,,arkadaşların dediği gibi sayenizde Küba balıkları ile tanışırız diye düşünüyorum... :)
Bülent abi çok zor. İnternet yasak orda. Bazı yerlerde turistik kullanım için var. Ben facebook'a girmek için iki deneme yaptım 20 dk falan bekledim açılmayınca vazgeçtim. :D

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Hayırlı yolculuklar, internet olduktan sonra bir şekilde görüşürüz, imkanınız olursa küba' dan güzel raporlar yazarsınız bize, Fidel castro'ya selamlar.:)

Oral Atak

Üye
Adı
Oral Atak
1- "Dokuz yıl" süre olarak ilgimi çekti. Neden sekiz "ay" veya on "yıl" değil?

2- Orada iyilikler ve güzellikler bulmanızı ve bulduklarınızın bir kısmını bir şişeye koyup, denize göndermenizi dilerim. Gerisini deniz bize ulaştıracaktır. (Bu kısmın İmzası: Ernest H.)

:) Rasgele! :)

ishak

Üye
Adı
ishak
yolunuz açık olsun