Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vega Potenza Elite 4.25 / 100 - 270

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

S.a arkadaşlar geçen sene teleskopik 3,90 bir kamış ile sezonu idare etmeye çalıştım ama hem acemilik hemde tezcanlılık ile bir türlü verim almayı başaramadım.

Kısmetse 1 Ağustos' ta yaz tatili için Çanakkaleye gideceğimden biraz aceleye getirdim. Niyetim Potenza Supercore almaktı fakat eski bir kamış olduğu için birazda macera olması bakımından bu kamışı beğenip aldım.

Kısmet olursa ilerleyen günlerde kamışı kullandıkça yorumlarımı yine bu başlık altından paylaşacağım.

WhatsApp-Image-20160728 (1).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (2).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (3).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (4).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (5).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (6).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (7).jpeg WhatsApp-Image-20160728 (8).jpeg WhatsApp-Image-20160728.jpeg

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enesdurma

enesdurma Aktif Üye

Öncelikle hayırlı olsun abicim.bende bu seriyi merak edıyorum. Eski Vega potenza supercore az çok biliyoruz oldukça esnek bir Yapıya sahip,ben açıkçası biraz çekinmiştim. Oyüzden satın almamıştım. Bu vegalardan büyük ihtimal bende bi tane sahipleneceğim ;) . Seride Vega potenza hardcore oldukça ilgimi çekti. sanki diğer ürünlerden birazdaha sert gibi geldi.tabi kullanmadan bilemeyiz ,Ahmet Abinin yanına uğradığımda kurşun takıp bi aksiyonuna bakıcam. Malum çok esnek kamış pek dayanmıyor bogaza.

gsozata bunu beğendi.
  4. gsozata

gsozata Aktif Üye

Hardcore ( beyaz ) olan modeli inceledim ama surf elite modeli süpercore modelinin yeni nesli olduğu için onu almayı daha uygun gördüm. İnşallah haftaya bolca test edip kamış Hakkı'nda birşeyler yazacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

enesdurma bunu beğendi.
  5. exxper

exxper Daimi Üye

Hayirli olsun kaça aldiniz acaba

gsozata bunu beğendi.
  6. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

kurşun arkası deneyimim çok değil. fakat özenli analizlerim :p sonucunda yumuşak kamışlarla ağır at çek yaparsanız daha fazla kol ağrısı çekersiniz yönünde.
    bakalım ustalar ne diyecek.

gsozata bunu beğendi.
  7. Ersen

Ersen Aktif Üye

Fincanları g2 ile aynı gibi duruyor.

gsozata bunu beğendi.
  8. kofanacı34

kofanacı34 Yeni Üye

Hayirli olsun

gsozata bunu beğendi.
  9. çinekolog

çinekolog Aktif Üye

Güzel bir kamış Üsküdar'da boğazın meşhur oltacısı kenan ile 225 g. Kurşun ile denedik gerçekten çok iyi mesafeler yakaladık. Bu sezon Vega kamışlara meralarda sıkça rastlayacağız sanırım. Hayırlı uğurlu olsun bol bereketli avları olsun...

İLKlüfER ve gsozata bunu beğendi.
  10. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Öncelikle hayırlı olsun almak istediğim bir kamış kendileri. Kaça aldınız acaba ?

gsozata bunu beğendi.
  11. csessiz

csessiz Üye

2 kişi fiyat sormuş bende 3. olayım bari fiyat ne kadardı acaba