Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor Vega potenza supercore 4.25 m. 100-270 gr.

Konu, 'Aranıyor' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

S.a arkadaşlar başlıkta belirttiğim kamıştan elinde olup satmak isteyen var ise değerlendirebilirim.

Kamışın iyi kondisyonda olması elbette en önemli isteğim olacaktır.

Pazartesi tatil için Çanakkale' ye gideceğim, cumartesi gününe kadar ürünü teslim almam gerekiyor.

Teşekkürler, keyifli avlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Başka bir sitede satan vardı ama 1000 tl.fiyat yazmış.

4. gsozata

gsozata Aktif Üye

Sağol hocam artık gerek kalmadı potenza elite aldım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

rapala17 bunu beğendi.
  5. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Hayırlı olsun.bol balıklı avlarınız olur inşallah.Ç.kale boğqzdamı kullanacaksınız potenzayı.

gsozata bunu beğendi.
  6. gsozata

gsozata Aktif Üye

Hayır hocam sadece yaz tatilinde Çanakkaleye gidiyorum. Bir hafta on gün kadar assos ' ta sahilden atış çalışacağım. Kısmetse sezonda İstanbul boğazında kullanmayı düşünüyorum.

rapala17 bunu beğendi.
  7. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Anladım.ben kışın devamlı Asos tarafında genelde yemli çipura avı yapıyorum.bu kamış bildiğim kadarıyla sert bir kamıs ve o tarflarda yemli ava pek uygun değil diyecektim.ama 10 günlükse sorun olmaz.boģazda çok daha iyi işinizi görür.

8. gsozata

gsozata Aktif Üye

Yemli için ayrıca iki tane teleskopik 3.90 surf kamış götürüyorum onları kullanacağım. Belki bir iki defa deneme maksatlı yem takabilirim potenzaya, ama genellikle 200 + atış deneyeceğim.

9. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Gündüz bu zamanda kadırga koyu cok kalabalık.biz bile gitmoyoruz balığa ama.hava kararınca bol-bol deneme şansınız olur.gece 12 den sonra tek-tük iri çipura ve fangri mercan alanlar olmuş.potenzaya 150-200 gram kurşun takıp 130-150 metrelere yapıştırın özellikle beyaz yem (sülünez)tavsiye ederim size.taze boru kurduda olabilir.eşkina da çıkıyormuş özellikle kurt ile

10. gsozata

gsozata Aktif Üye

Ben son yıllarda genellikle sokakağzında oluyorum. Orası diğer yerlere göre çok daha sakin bir yer. Sabah ve akşam suyuna spin ve lrf deneyeeğim, bu saatlerde surf çok zahmetli olur. Dediğiniz gibi gece ilerleyen saatlerde bebişide uyuttuktan sonra inşallah yemli beklemeyi düşünüyorum. Geçen sene çanakkale merkezden çok güzel boru kurdu, sülünez, teke ve midye temin etmiştim. Bu senede yine geçerken uğrayıp biraz almayı düşünüyorum.

Bakalım artık kısmetimize ne gelirse. :)

11. rapala17

rapala17 Aktif Üye

Rasgelsin dediğiniz gibi sokakağızı çok daha sakin biryer oradada cok avlandım.ve rüzgarı kadırga koyuna göre daha hafif.kadırga koyunda özellikle soldan rüzgar estimi yemli avda vurusları hissetmesi ve kamışı sabot tutmak cok zor oluyor.umarım keyifli bir tatil ve avı bir arada yaparsınız.bizde kısmetse Ekim ayından sonra kimseler kalmayınca oralardayız.

gsozata bunu beğendi.