Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Vega potenza supercore 4.25

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında caberia tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. caberia

caberia Aktif Üye

Bir merak için aldığım boğazda çeşitli yerlerde 7-8 defa kullandığım yılların alışkanlığıyla yinede eski kamışımı kullanmaya başladığım için, 4.25 boy 475 gr ağırlık 100-270 gr atar özelliklerine sahip hiçbir darbesi çiziği bulunmayan verilmemesi gereken bir fazlalık olan Vega potenza supercore kamışı satıyorum.Alıcısına şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

Kargo alıcıya ait olup fiyat 750 TL'dir. Şİmdiden hayırlı olması dileklerimle her daim rastgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Dün aynı kamış kırılarak 2 sağlam parça halinde denize düşdü, (kullanıcı hatasından dolayı kırıldı çamlıbahçede) olurda okuyan gören duyan olursa bana haber versin lütfen,

Güzel kamış Gerçektende,Hayırlı Satışlar.

4. caberia

caberia Aktif Üye

geçmiş olsun :D iki sağlam parça orta ve uçtakide o sapın geçiş yerini nasıl kırmayı başardın :kötü: denize giden takımın misinasıda koptu heraldeki sonuçta kurşunun bağlı olduğu için parçalarının suya gitmesi imkansızdı geçmiş olsun yapacak birşey yok

5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

O anda olay mahallinde değildim,tek bildiğim suda dün potenzanın orta ve uç parçalarının olduğu malesef :)

6. klips

klips Yeni Üye

Neden müsait anımda şu mesajlara denk gelmem hiç anlamış degilim.iyi bir kamış iyi bir fiyat degerlendirilebilir

7. mafrox

mafrox Aktif Üye

Mehmet isimli arkadasin kamisi kirildi.Hemen yanimda oldu, çat sesiyle irkildim. Misina dolanmis atmadan önce, birlesim yerinden erkek kismi kirildi.ne yazikki suya dusen parcayi alamadik. Ahmet Abi dalgıçlara cikartacak.

8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Senin malzemeler herzaman sıfır ayarındadır hacım, alana hayırlı olsun :harika:

caberia bunu beğendi.
  9. mafrox

mafrox Aktif Üye

Sicak firsat, 2 hafta önce çıksaydınız keske ilana.

10. klips

klips Yeni Üye

Gerçekten kusursuz bir kamış kahrolsun lidyalılar.

İLKlüfER bunu beğendi.
  11. pehlivan

pehlivan Aktif Üye

Arkadaş sana hayırlı satışlar özel msj atamadım kapalımı yoksa dolumu bilemedim, Kamış hakkında görüşebilirmiyim sizinle ne kadar zamandır sizde ve nerede ve kaç gramlarla kullandınız Fiyat konusunda ne kadr esneyebilirsiniz son ne olur,telden msj atabilirsiniz (0555 300 00 55)Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar bir anda forumda tanınır olmuşum :)Lakin konunun özeti şudur Kimse kamışa kabahat bulmasın Olay c. tesi tam gün aralıksız olta atmakla geçirdim, kuvvetli yağmurda vardı bayağıda ıslandık sonra kamışı kuruladım ve oda sıcaklığına kılıfından çıkararak bıraktım ,Pazar günü direk merada arkadaşlarla buluşucağım diye araçtan iner inmez kamışı kılıfından çıkarıp birleştirdim, hemen meraya hareket ettim, Merada makinayı taktım,oltayı hazır hale getirdim,sonra 5- 6 atışta çatırtı koptu :) Ben ilk olarak acaba kafada şokmu dolaştı diye düşündüm, ama atmadan kontrol ettiğimi de hatırladım,Şok ipti ve yerinde eksiksiz duruyordu,fırdöndünün ordan çözülmüş, O an soranlara ip dolanmıştır dedim ama hakanda yanımdaydı alakası da yoktu sonra sonra neden derken gerçeğide gördüm,kamışı birleştirirken orta parçayı dibine kadar sokmamıştım yanı biraz yukarda kalmıştı,uc ve kırılan orta parça içine su dolduğundan battı alamadım, Zaten ucuna ip dolansaydı kamış kırılsada ip kopmaz ve parça en azından suya gömülmezdi :) İşte durum budur ufak bir dalgınlık bana kötü ve unutmayacak bir anı olarak kaldı, yedek kamışlar var ama ben şimdi yeniden POTENZAY'la meralara merhaba diyeceğim :)

İLKlüfER, mafrox, klips ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.