Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vurgun Çapari 23 Nisan etkinliğini devam ettiriyor…

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında Aytaç Kandaz tarafından paylaşıldı.

1. Aytaç Kandaz

Aytaç Kandaz Yeni Üye

Vurgun Çapari'nin 2012 yılında başlatıp gelenek haline getirmeye karar verdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel yapacağı kampanyaya katılacak ilk 10 çocuk ve gencimize* 10 adet çapari hediye edilecektir. Haydi çocuklar ve gençler katılımlarınızı bekliyoruz.

Katılım Koşulları;

1- Kampanyamız 10 - 19 yaş gurubu arasında yer alan çocuklarımız ve gençlerimiz için geçerlidir.
    2- Kampanyamız 17.04.2013 tarihinden önceki http://www.baliksevdam.com üyeleri için geçerlidir.
    3- Katılım için ilk http://www.vurguncapari.com 'a üye olmanız daha sonra facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir.
    4- 20.04.2013 tarihinde yapacağımız “Kampanyamız Başlamıştır” duyurusu altına yazacağınız yazı içerisine yaşınızı, tekneden mi yoksa kıyıdan mı avlanacağınızın bilgisi, kullanılan kamış boyu, kurşun ağırlığı ve avlanacağınız şehri belirterek başvurunuzu tamamlayınız.
    5- Başvurunuzu tamamladıktan sonra http://www.baliksevdam.com sitesindeki kullanıcı hesabınızdan özel mesaj yoluyla bana ad soyad adres ve telefon bilgilerinizi iletiniz. Bu bilgiler doğrultusunda adresinize hediyeleriniz kargoyla gönderilecektir.

• Kampanyamız başvuru yapacak ilk 10 çocuk ve gencimiz için geçerlidir.
    • Kargo bedeli http://www.vurguncapari.com tarafından karşılanacaktır.
    • 23.04.2013 tarihinde kazanan ilk 10 çocuk ve gencimizin listesi bu forum üzerinden duyurulacaktır.
    • Hediyelerin kargoya teslim tarihi 01.05.2013 ile 10.05.2013 arası yapılacaktır.
    • Kampanyamız çeşitli forum sitelerinden duyurulacaktır. Bu forumlardan yalnız bir tanesinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Nisan 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Merhabalar,
    Güzel bir uygulama/kampanya yapıyorsunuz ama kişi başına verilecek hediye çapari adedi bence yetersiz.

10 kişiye birer çapari yerine farklı renk ve iğne boylarını da içeren 10'ar adet vermeniz gerekir diye düşünüyorum.

Yapılacak kayıt, beğenme, pm vb uğraşlara değsin....
    Ödeyeceğiniz kargo bedellerine de değsin.. :)

4. Aytaç Kandaz

Aytaç Kandaz Yeni Üye

Merhaba, etkinliğimiz geçen sene olduğu gibi kazanan her bir kişiye 10 adet çapari üzerinedir. ilginize teşekkür ederiz.

5. says

says Aktif Üye

ben facebook kullanmıyorum :) onu nasıl yapıcaz

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Her sene olduğu gibi bu senede düşünceli bir davranış. Teşekkür Ederiz Vurgun Çapari Firmasına.

7. Aytaç Kandaz

Aytaç Kandaz Yeni Üye

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ına özel 23 Nisan KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Bu duyurunun altına yazacağınız yazı içerisine yaşınızı, tekneden mi yoksa kıyıdan mı avlanacağınızın bilgisi, kullanılan kamış boyu, kullanılan kurşun ağırlığı ve avlanacağınız şehri belirterek başvurunuzu tamamlayınız.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra Balık Avı Amatör ve Sportif Balık Avcılarının Buluşma Noktası BalikSevdam.Com sitesindeki kullanıcı hesabınızdan özel mesaj yoluyla bana ad soyad adres ve telefon bilgilerinizi iletiniz.

23.04.2013 tarihinde kazanan ilk 10 çocuk ve gencimizin listesi bu forum üzerinden duyurulacaktır.

8. says

says Aktif Üye

Yaş 19, kıyıdan avlanıyorum , 4 Metre kamış , kurşun ağırlığı değişken genel olarak 60-100 Gr arası , Av yeri ise Marmara Ereğlisi Tekirdağ.

9. Aytaç Kandaz

Aytaç Kandaz Yeni Üye

http://www.vurguncapari.com tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel düzenlenen kampanya sona ermiştir. Hediye çaparileri kazanan listesi şu şekildedir: 1.Erdoğan Say

Etkinliğimize katılan üyemize teşekkür ederiz.

10. says

says Aktif Üye

Vurgun çapariye teşekkür ederim çapariler elime ulaştı deneme fırsatım şuan yok ama denediğim zaman raporlarımı sizlere sunacağım şuan sadece inceledim ve gerçekten çok avcı ve sağlam gözüküyor.