Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
  1. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı ? googlede bile yazıp incelediğin zaman okadar iddalılarki bilmediğim için soruyorum nedir bu işin esrarı :rolleyes:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. dursun124

dursun124 Üye

gercekten çok sağlam çapariler abi . Şuan benim elimde var ama denemek bir türlü kısmet olmadı . Ama şunu söyleyeyim adamlarla iletişime geçince sana ne lazımsa kac dakika boyunca olursa olsun yardım ediyorlar . Ve çaparilerin 1-2 gün içerisinde geliyor . Bi vurgun çapariyi koyuyorum biryere birde o hazır aldıgım çapariyi balık olsan vurgun çapariye gelirim :D parlaklık saglamlık falan tüm herşeyi ile tastamam ... Sitede bir abinin yorumunu okudum bir çapariyi bir av süresi boyunca hiç bozulmadan rahatlıkla kullanabiliomuşsun ve hiç dolanmıomuş yani %1 gibi ihtimal. Açtım baktım evde dolanma gibi birşey yok parlaklıgı falan dikkat çekici güzele benziyor deneyenler varsa söylerler zaten abi. RASTGELE

4. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

eyvallah dursuncum şöyle bi kıyas yapıyorum ben kendi takımımı yapıyorum hazır köstekleri alıp dilediğim gibi işte 10lu 15 gibi değişik renk kombinasyonları deniyorum yani tek bedende 3/5 renk olabiliyo ve bunuda bolca yaparım her balıkta gidenin yerine fazlasıyla koyarım şu an çantamda sanırım ,40/45 tana istavrite çaparim vardır dolandımı ,takıldımı,bozuldumu hiç uğraşmaz çıkarır yerine yenisini koyarım .bu bana avdada zaman kazandırır 4 /4,5 tl 100 adet iğne 10arlı olsa 10 takım yapar 1,5 tlden vurgun çapari alsam 15 tl e oldumuda tam olsun dedimi almak lazım şöyle 30/40 tane şimdi sen olsan ne yaparsın ?

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Trabzon'da imalatını kendileri yapıyor. Sahipleri ile görüşmüştüm, işlerini severek yapıyorlar. Ürünlerinide inceledim gayet güzel, açılması çok kolay.

6. dursun124

dursun124 Üye

abi, ben balıga cok giden biri olmadıgım için oturur kendi çaparimi yapardım 5 renkli . eğer iş yaparsa takımım takım yapmaya devam ederdim nede olsa ayda 1 kere cıkacagım. Ama eğer 2 günde bir falan cıkacaksam balıga önce bir vurgun çapari alırdım denerdim sonucları nasıl avcı takım mı dolanma yapıyo mu bir denerdim eger sonuc istediğimdende öteyse vurgun çapari alırdım zaten 30/40 tanesi hiç dolanma yapmasa kullandıgın çapariyi atmasan 2ay boyunca hergün balıga cıksan seni yarı yolda bırakmaz gibime geliyor .. vurgunçaparinin sitesindeki okudugum bilgilere bakarsak 5ay garanti yeter o çapariler ama bilemicem herşey deneyip görmeyle belli olur .. Ama abi benden sana amatör tavsiyesi önce birtane al dene eger memnun kalırsan hoşuna giderse diğer siparişlerinide ver . Eger memnun kalmazsa kendi çaparilerini yapmaya devam et .. :)

7. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

hım anladım usta bakalım görecegiz olmazsa sırf merakımdan alcam bakalım onların çaparisimi iyi benimkilermi:Dhırs yaptım şimdi:rolleyes:

8. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

hamdi abi sen diyosan zaten 100/99 tamamdır geriye kalan 100/01 de olası posta ve karğo arızasıdır;)

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Balık Sevdam'dan aradığını söyle, gerekirse beni söyle oğluna. Yardımcı olurlar.

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Çapariden şimdi haberim oldu, google dan arayıp siteyi inceledim.
    Çaparilerinde çok iddialılar.
    Deniz kenarında alıcı olursanız sıradan çapari zaten 1,5-2 lira.
    Madem ki bu kadar iddialılar alıp denemek lazım derim.
    Kendi çaparisini yapanlar için pahalıya geliyor tabii ama ayda yılda bir balığa gidip malzemeyi de oralardan temin edenler için ideal.

11. tomy77

tomy77 Aktif Üye

kullandım çokta güzel balıklar aldım tavsiye ederim..