Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vuruyüüür mü? :)

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında araştırıcı tarafından paylaşıldı.

1. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Adamlar ne atsa vuruyüüür :))

kanarya0053, runaway, blkali ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Dostum adamlar aşmışlar. Adam bildiğin kofanayı (bizde balina derler :p ) suya iade etti. Balık popülasyonu çok sık oralarda. Adamlarda medeniyet var. Bizde de M'si mevcut. Haliyle metal göz aldığından ilgi çektiğinden orjinal kaşığa geliyor :)))

araştırıcı ve Spinlevrek bunu beğendi.
  4. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Balığın bol olduğu yerlerde ihtiyacın kadar alırsın ve gerisini bırakırsın...Rasgele

Spinlevrek bunu beğendi.
  5. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Biz de yarınlar belirsiz ve bulanık olduğundan, kırk yılın başı tuttuğumuz bir-iki doğal deniz balığını çocuklarımız yesin, daha doğrusu taze balık nasılmış tadına baksınlar, demeye mecbur kalıyoruz. Değilse ya gidip antibiyotikli ve içinde daha bir çok ne olduğu belli olmayan madde bulunan yemlerle beslenen balıkları, ya da derin dondurucu odalarda beklemiş (yani donmuş çözülmüş) tadı kaçmış balıkları yiyeceğiz. Yine deniz kenarında olan arkadaşlar çok şanslı. Fakat iç bölgelerde yaşayanlar, örneğin ben, istavrit ve hamsiyi sadece İstanbul'a geldiğimde yiyorum. Yoksa, öyle balık çıksa, inanıyorum bizim insanlarımız da çoğunu geri salar. Bu bir kısır döngü...

süheyl bunu beğendi.
  6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bizde de balık bol olsa malzemeden çok balık konuşulur :)

anafarta, Apathetic ve Spinlevrek bunu beğendi.
  7. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Ne kadar üzücü bir durum bu, 3 tarafimizin denizlerle cevrili olmasina ragmen hicbir sekilde önlemi yillardir alinmadigi icin denizlerimizde ki canli nüfusu inanilmaz derecede azalmis ve cesitliligi katledilmis.. Bizde surekli yeni malzemeler alarak haftada bir tane balik tuttugumuzda keyiflenip uzun sure anlatacagiz.. Yaziktir günahtir.. En kötüsüde çocuklarimiz denizde baligin sadece ciftliklerde yasadigini dusunecek ve dogal balik yiyemeyecek.. Bundan 20 yil sonrasi cok daha kotu olacak buyuk ihtimalle..

araştırıcı, oltacı34 ve pars bunu beğendi.
  8. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Cooook eskiden Denizli Çivril gölünde yemek kaşıklarıyla turna avlandığını görmüştüm:)

9. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

S.a böyle konuşmak benim tarzım değil ama hakikaten bizim toplumdan bir cacık olmaz, denizde su yutup dibe çöken kurbanlar gibiyiz sonuna kadar dibine kadar vaz geçmiş bir toplumuz vallahi bizden Bir cacık olmaz incittiğinin ve rahatsız edici olduğunun farkındayım ama gerçek olan bu, bundandır ki sebep sonuç olgusunun en iyi örneğiyiz biz..

10. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Hocam gırgırlar / Troller 1 den başlayıp 32 ye kadar gidiyor toplumun değilde bu teknelerin imha edilmesi lazım..Fırat reis 1 den bir başlıyor 6. Henrye kadar filo kuruyor adamlar saçmalık saysan 100ü geçmeyecek bu Reis aileler tek başına kuruttu denizleri

araştırıcı ve aykut kilitcioglu bunu beğendi.