Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

WTD önerisi

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında karadeniz55 tarafından paylaşıldı.

1. karadeniz55

karadeniz55 Yeni Üye

merhaba samsunda yaşıyorum ilk defa rapala kullanıcam ilk başta 1 tane almak istiyorum hangi marka model almalıyım balığa sabah erken çıkmayı düşünüyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

1 tane ile olmaz.Ucuz sahtelerden 2-3 tane al.Bir tane dalardı bir tane de su üstü al ki iki modeli de denemiş olursun.Ancak Karadeniz de dalarlı sahteler daha iyi sonuç veriyor.Şimdiden rastgele.

karadeniz55, KalamA ve trakonya79 bunu beğendi.
  4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Pazardan aldım 1 tane eve geldim 1000 tane olur bu işler:))

karadeniz55 bunu beğendi.
  5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Erdal abi merhaba,

herkes senin gibi söylüyor inat ettim bu sene su üstü ile birtane yapıştıracağım numunelik rizeden :)

geçen sene birkaç takip ve saldırı almışdım dere ağızlarında ama alamadım balığı :cool:

6. onder

onder Aktif Üye

Bence hamsi, kefal veya gümüş benzeri birşeyler alıp kullanın ilk etapta marka çok önemli değil aksiyon öğrenene kadar. Su Üstü için de wtd videoları var netten bulup onları taklit edin. Bu konuda marka önerim savagear top Prey olur.

7. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Atcekcilerin nefret ettigi bir se var vardir. Tarifi zor ama sscccllaaatsss turu bir ses:) Arkasindan Almanya macindan sonra Brezilyali teknik direktorun bozuntuya vermemeye calistigi ama basamadigi surat ifadesine benzer bir hal alir avcinin suratini:D

Acemiligi atana kadar rover 98 turu ucuz sahtelerle avlanmak en mantiklisi. Sonrasinda shimano fortuna ve ima cobra kullanmali.