Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaban Avcisindan Seri 3

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Yaban Avcisi tarafından paylaşıldı.

1. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selamlar,saygilar degerli Dostlarim ,

Tatli su avim 29-30 Temmuz 2011 Saat 20:30 siralari Arkadasim Aile Dostum Ilyas aradi abim ne yapiyorsun dedi ben de Baliga gitmek icin hazirlaniyordum dedim sizin yaniniza dogru gelmeyi düsünüyorduk dedi Laf aramizda Saat kac olursa olsun biz Rahatsiz Olmuyoruz olmuyorlar ;) Dedi abi biz gideriz Bizimkiler oturur dedi ben de canima minnet dedim ;) Saat 21:00 olmadan geldiler Tabi Misafiri Doyurmadan baliga gitmiyoruz yemek te hazir di zaten Yemegi yedik ve yola ciktik Cuma gecesi Saat 22:30 Sulari avlagima vardik Daha Önce beni bazi Balikci Sitelerinde paylasimlarimi Gören bir abim Adi Saim Kayserili onu da aradim abim dedim ben Falanca yerde Balik yakalamaya calisacagim yarin isin yoksa buyur beklerim Tanisiriz dedim Tamam dedi Tarif et bana dedi ben de gelecegi yer yakin oldugundan tarifimle Bulundugumuz Bölgeye geldi ama karsi tarafimiza aramiz nerden baksan bir 25-30 metre falan var O tarftan bizi göremeyince aradi ben de dedim abi karsimizdaki senmisin? Dur dedi bir Isik tutayim ben de karsidan Tuttum tamam dedik ;) Yukardan Köprünün üzerine cikip yanimza geldi Abim inannin daha hic görüsmedik 40 Yillik Dost gibi sarildik Neyse bir Muhabbet bir Muhabbet Saat bir baktim 02:30 olmus daha tik yok;) Muhabbetin tadindan her yarim Saat de degistirdigim yemleri bile unutmustum ;) neyse saglam bir iki vurustan sonra ki Her zillerin Tangirtisina büyük bir sey diye yerim den firlayisim yok sonun da bir vurus daha ama bu sefer tamam dedim neyse Balik nazli nazli karaya geliyor Kalamanin ayari fazla acik oldugundan acele etmiyorum ;) Kepceledikten sonra inanin her sefer Baligi cikardiktan sonra resimleyen ben bu sefer Resimlemedim ; ama benim Arkadas Ilyas cep Telefonu ile Kameraya almis resimledim de sonradan ;) simdi Avlakta Bir ben Zonguldak li bir de Arkadasim Ilyas Bursali Resimlerin den sizlerde taniyorsunuz Zati Muhteremi Hollanda sonrasi Evinde Ziyafet cektigimiz arkadasim ;) Bir de Daha bu avda tanidigim Kayserili Saim abim eh Kameraya seslerimiz karisik ciksada anlayacaginizi Umarim ;) ,Son ra Sabah bir de 20-22 Santim civari Levrek ziyaret etti (Perch) Resim cekene kadar benim Kovanin icinde beklettim .Eve dönerken Levregi Mekanina saldim bir dahaki gelisin de dedim Büyümessen sana acimak yok Tava da yerini alacaksin dedim ;) Gidis o gidis arkasina bile bakmadi Bir an önce Büyümek icin yem aramaya gitti sanirim :) Eve gelir gelmez hemen bir ressim daha cektim kayisa ve temizledim Attim Tavaya yanina Domates ve Kuzuyu kesince iki de Sallama Cay Gönderdik Ait oldugu Kuyuya ;) Daha Üzerimi Degistirmeden Raporumu yazdim ;)

En güzel ve bereketli avlarin sizlarin olmasi dilegim le bol sanslar,rast gele.

http://www.izlesene.com/video/yilan-baligi-avim/3878705/fbshare_240

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

Dostlar heryerder buluşuyor ibrahim abi, sonuçta ortak zevk belli, Güzel bir av gecesi olmuş, hemde bizim hemşeriyle:) İlyas abiyide aramızda görmek isteriz:) Selamlar...

4. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Kardesim sagolasin Hemserinle 1992 den beri tanisiriz ve sizden iyi olmasin iyi bir insan,Iki sefer Hollandaya Uskumruya da gittik benimle Tatli su avinda iki üc sefer sabahladigi da var Ala Baliga da gittik,Eski Siteye zaten Marinali avci diye kayitli idi zaten yanilmiyorsam Buraya daha üye olmadi heralde simdi yorgunluktan yanim da uyuyor misil misil ;)

Selamlar,sevgiler.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İbrahim
    Keyifli, muhabbetli bir gece olmuş.

6. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Seref abim hakikaten cok Muhabbetli bir gece oldu,Iyiki Tanistim Saim abi ile 9 cu ayda kendisi de Derslere katiliyor zaten Balikci belgesi almak icin 11 ci ayda nasip olursa o da belgesini almaya calisacak,Allah yardimcisi olur insallah.

Selamlar , saygilar.

7. bluefish34

bluefish34 Aktif Üye

Tebrikler, elinize sağlık, yenileride rastgelsin..

8. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Erdem kardes sagolasin,sanada Rast gelsin.En güzel ve bereketli avlar sizlerin olur insallah.

Selamlar,sevgiler.

9. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selam Oktay Nasip Olursa Ilyas yarin Ucuyor belki Bursada görüsürsünüz.

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Keyifli muhabbet, güzel av olmuş :)

11. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Sagolasin Hamdi kardes .

Selamlar.