Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaban Avcisindan Seri

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Yaban Avcisi tarafından paylaşıldı.

1. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selamlar ,sevgiler degerli Dostlarim ;

Bu avim yine Hollanda Uskumru avi,burada bulunan abim ekrem Enistemin abisi kendisi Otobüs firmasinda Soför olarak calisiyor ve Bir gurup un Hollandaya gitmek icin bizim Sirket den Otobüs kiralamislar ve beni Taniyan biri benim gelmemi iste di dedi bana da iki kisilik yer bos seni de götürebilirim dedi benim Balik avi hastasi oldugumu da biliyor ;) Ben de hemen olur dedim yanima da tanidigim bazen Hollandaya beraber gittigim Kudret diye bir arkadasim var onu aradim o da tamam olur dedi ;) Gün olarak 17.07.20011 Pazar idi Otobüsle gidecegimizden saat 01:30 da Otobüs Firmasinin önünde bulusacaktik,Arkadasim Kudret benim evin önüne Saat 01 :00 gibi geldi ben de hazirlanmis bekliyordum Malzemeleri alip yanina indim ve yola ciktik Firmanin önüne ilk gelen bizdik beklemeye basladik,bizden sonra Otobüsü kiralayan lardan bir arkadas geldi o da Ekrem abi gibi ayni Firmada calisiyormus,Ekrem abiyi tavsiye eden o olabilir bilmiyorum,benim Arkadas la tanidik cikti ayni Memleketli imis ;) sonunda Ekrem abi de geldi ve Gurubu Almak icin 01:45 gibi hareket ettik Gurupla Saat 02:00 de bulustuk yüklerin yerlesmesi herkesin yerini almasi derken 02:30 gibi Yola ciktik Sabah 06:00 Gibi Limana ulastik,Teknemize yerlestik Kiralik oldugu icin normalde 08:00 de kalkacak Tekne 07:00 de acildik,Amam bir yagmur var sormayin Saat 10:30 kadar avlandik Dalga iki Metreyi askin Ayakta durmak imkansiz Gurupdan bir kisi cikti geri Dönüyoruz dedi Kaptana söylemis Kaptan da asagiya inip sordu geri gidiyormuyuz diye Millet Islandi Yagmur Dalga derken kimisi pisman kimisi erken dönüyoruz diye isyanda,Kaptan dedi bakin ilerde Martilar var balik orada Dönüyormuyuz oraya gidiyormuyuz neyse bir sefer daha bakalim sonra döneriz dediler,orayada ugradiktan sonra Kaptan Limana dogru yol aliyor inanin Fotorah makinesini hem yagmurdan hemde Dalgadan cikarip Fazla Fotoraf cekemedim :( Saat 12:00 gibi Limana geri geldik,Bosta gelmedik cok sükür ama bazi günlerde 10-15 balik yakalayip geri dönsek bu avdan daha cok Mutlu oluyorduk.

En güzel ve bereketli avlarin sizlerin olmasi dilegi ile bol sanslar,rast gele.

Gurbet den selamlar,saygilar.

Devami Sirada ;)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İbrahim
    Islanmadan av olmaz zaten :D
    Devamını da bekliyoruz

4. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Tebrikler İbrahin bey.Fotoroman tadında bir rapor olmuş.Balıklarda leziz görünüyor..Kısmetiniz daim olsun.

5. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Seref abim sagolasin,Islaklik Akar sular icin gecerli Tekne icin degil ;) Ben öyle biliyorum.

Selamlar,saygilar.

6. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Erdal Ustam sagolasin,Askerligi yaptin degil mi ? ;) Bey Kalem Odasin da Ibrahim de diyebilirsin.

Selamlar,sevgiler.

7. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Çok güzel eğlenceli bir gün olmuş bereketi de yerinden maşallah:) Yalnız o uskumruları şöyle bi mangala yatıracaktınız ki of ki ne of:) Devamına rastgele

8. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tesekkürler Selahattin Kardes sagolasin Mangala yatirdigim Günler de oluyor fakat biraz degisiklik olsun dedik;)

Selamlar.