Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yağmur bereketi 26.03.2013 Spinning

Levrekspinner

Aktif Üye
Okulda her zamanki gibi Gökhan hocayla balık muhabbetlerimiz atçek yapalım felan dedi. Özlemiş atçeki :) Çarşamba hava iyi olursa gideriz dedim ama içimde de bir kut hihi Kursu iptal ettim erkenden Tekirdağ a geçtim yolda Gökhanı aradım akşam gidelim diye hihi Neyse doğru bizim berbere tıraşımı oldum eve geçtim hazırlandım bir yağmur ki ne yağmur :eek: :confused:

Ben balıktan vazgeçer gibi oldum Gökhan aradı gitmiyomuyuz diye yağmur felan dedim cabelas dedi :) Cabelaslara verdiğimiz para sonuna kadar helal olsun hakkını verdiler bu sene :p Benim çekincem yağmur değildi aslında yıldırım :( birde mutelif videoları görünce yağmurda balık bir fobi olmaya başladı bende .banghead

Neyse Gökhan hocanın ısrarları üzerine çıkmaya karar verdik Cabelaslarımızı giydik üstüne yağmurluklar 30 dk içinde Gökhan Tekirdağa varmıştı beni aldı koyulduk yola yol biraz uzun çetrefilli denemediğimiz ama balık yapacağını tahmin ettiğimiz bir avlak 30 dk daha gittikten sonra avlağa vardık.

İbrahim hocayıda aramıştık ama geçgelmişti eve yolda uzundu gelemedi sağlık olsun başka sefere inşallah ;) Sen geldin balık tutamadık dediğine saysın ben götürünce balığı tuttururum :p hihi Öyle balıksız yollamam hihi :hungry:

Avlağa varınca takımları hazırladık başladık silikonlarla at çek yapmaya ama tık yok neyse biraz daha denedim Selçuk dedim sen bildiğin işi yap. Çıkardım silikonu taktım gece sahtemi başladım atçeke yer değiştirdim yok sonra eski yere doğru gittim 1 atış 2 atış kıyıya 3-5 metre kala paşamız sağlam bir asıldı Gökhan aldık balığı diye bağırdım özlemişim keratayı hihi baya oldu görüşmeyeli.

Ben balığı alınca Gökhanda ben silikondan başkasını tanımam demesine rağmen rapalaya dönneye karar verdi bir gece rapalası istedi hihi en kıymetli gece rapalalarımdan birinini hizmetine sundum :p Benim sağıma doğru geçti bu sefer başladı atçeke benim az önce gittiğim yerde 5-10 dk geçmedi balığı aldı büyük bir heycan ve keyifle balığı çekti balık ilerde atlayınca çekmesi bir okadar keyifli oluyor tabi. Bu arada da yağmur sürekli ve arada şiddetlenerek devam ediyordu. Biraz daha atçek yaptık Gökhana yeter bukadar aldık nasibimizi gidelim dedim o da şoku ve heycanı birazda olsa üzerinden atmıştı tamam dedi ve döndük evlere ertesi günde okul vardı erken kalkılacaktı.

Makineler : Okuma 25 safina
Misina: Power pro
Leader: Yok ip misina direk klipse bağlı ;)
Kamışlar : Yassei ve Carmoran bull fighter
Sahteler: Pembe ve Gümüş renkli

Bukadar yazı yeter işte resimler

Bunlarda benim Kurs öğrencilerinden bir kaçı Tekirdağdaki il birinciliği turnuvasında
Ön tarafta elinde su şisesi olan benim canavar diğerleri uzakta seçilmiyor :)

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
Bereketli avınızı tebrik eder.devamı dilerim.rastgele

ambrosia

Daimi Üye
Hocam tebrik ederim son derece azalmasına rağmen üstelik spin ile 2 adet kandırmışsınız. Helal olsun !

maviay57

Üye
Adı
adem yavuz özçelik
tebrik ederim bu güzel avınızı...özlemişiz levrek raporlarını,gözümüz gönlümüz açıldı...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Selçuk
Güzel av olmuş

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Tebrikler,ayrıca bu güzel sunum ve fotoğraflar için de teşekkürler hocalarım.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
bizide götür hocaaaa:)

Levreka

Aktif Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu