Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yağmur bereketi 26.03.2013 Spinning

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Levrekspinner tarafından paylaşıldı.

1. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Okulda her zamanki gibi Gökhan hocayla balık muhabbetlerimiz atçek yapalım felan dedi. Özlemiş atçeki :) Çarşamba hava iyi olursa gideriz dedim ama içimde de bir kut hihi Kursu iptal ettim erkenden Tekirdağ a geçtim yolda Gökhanı aradım akşam gidelim diye hihi Neyse doğru bizim berbere tıraşımı oldum eve geçtim hazırlandım bir yağmur ki ne yağmur :eek: :confused:

Ben balıktan vazgeçer gibi oldum Gökhan aradı gitmiyomuyuz diye yağmur felan dedim cabelas dedi :) Cabelaslara verdiğimiz para sonuna kadar helal olsun hakkını verdiler bu sene :p Benim çekincem yağmur değildi aslında yıldırım :( birde mutelif videoları görünce yağmurda balık bir fobi olmaya başladı bende .banghead

Neyse Gökhan hocanın ısrarları üzerine çıkmaya karar verdik Cabelaslarımızı giydik üstüne yağmurluklar 30 dk içinde Gökhan Tekirdağa varmıştı beni aldı koyulduk yola yol biraz uzun çetrefilli denemediğimiz ama balık yapacağını tahmin ettiğimiz bir avlak 30 dk daha gittikten sonra avlağa vardık.

İbrahim hocayıda aramıştık ama geçgelmişti eve yolda uzundu gelemedi sağlık olsun başka sefere inşallah ;) Sen geldin balık tutamadık dediğine saysın ben götürünce balığı tuttururum :p hihi Öyle balıksız yollamam hihi :hungry:

Avlağa varınca takımları hazırladık başladık silikonlarla at çek yapmaya ama tık yok neyse biraz daha denedim Selçuk dedim sen bildiğin işi yap. Çıkardım silikonu taktım gece sahtemi başladım atçeke yer değiştirdim yok sonra eski yere doğru gittim 1 atış 2 atış kıyıya 3-5 metre kala paşamız sağlam bir asıldı Gökhan aldık balığı diye bağırdım özlemişim keratayı hihi baya oldu görüşmeyeli.

Ben balığı alınca Gökhanda ben silikondan başkasını tanımam demesine rağmen rapalaya dönneye karar verdi bir gece rapalası istedi hihi en kıymetli gece rapalalarımdan birinini hizmetine sundum :p Benim sağıma doğru geçti bu sefer başladı atçeke benim az önce gittiğim yerde 5-10 dk geçmedi balığı aldı büyük bir heycan ve keyifle balığı çekti balık ilerde atlayınca çekmesi bir okadar keyifli oluyor tabi. Bu arada da yağmur sürekli ve arada şiddetlenerek devam ediyordu. Biraz daha atçek yaptık Gökhana yeter bukadar aldık nasibimizi gidelim dedim o da şoku ve heycanı birazda olsa üzerinden atmıştı tamam dedi ve döndük evlere ertesi günde okul vardı erken kalkılacaktı.

Makineler : Okuma 25 safina
    Misina: Power pro
    Leader: Yok ip misina direk klipse bağlı ;)
    Kamışlar : Yassei ve Carmoran bull fighter
    Sahteler: Pembe ve Gümüş renkli

Bukadar yazı yeter işte resimler

Bunlarda benim Kurs öğrencilerinden bir kaçı Tekirdağdaki il birinciliği turnuvasında
    Ön tarafta elinde su şisesi olan benim canavar diğerleri uzakta seçilmiyor :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Bereketli avınızı tebrik eder.devamı dilerim.rastgele

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Çok güzel balıklar, tebrik ederim harikalar :)

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Tebrikler.
    Israrcı olmanın faydası.

6. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Hocam tebrik ederim son derece azalmasına rağmen üstelik spin ile 2 adet kandırmışsınız. Helal olsun !

7. maviay57

maviay57 Üye

tebrik ederim bu güzel avınızı...özlemişiz levrek raporlarını,gözümüz gönlümüz açıldı...

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Selçuk
    Güzel av olmuş

9. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler,ayrıca bu güzel sunum ve fotoğraflar için de teşekkürler hocalarım.

10. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

bizide götür hocaaaa:)

11. Levreka

Levreka Aktif Üye

Tebrikler, güzel av olmuş.