Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yağmur gibi çinekop

Konu, 'Genel Konular' kısmında cross tarafından paylaşıldı.

1. cross

cross Üye

boğazda yağmur gibi çinekop var teknelerin radarı bile simsiyah et yığını aşşası herkes değerlendirmeli bence çıkın bol bol balık tutun =))

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Burada sadece oltaci yok. Üyelik almış gırgırcı trolcü ve binbir cesit yamyam mevcut. Bence boyle şey ler yazmayin baliklarda biraz rahat etsin öyle degilmi. Hep sonuna kadar tüketmeye çalışan bir toplumuz zaten.
    Haliç'te yatan kacak troller sömürür gece zaten merak etme.

4. L!nKwow

L!nKwow Üye

Yamyam kelimen hiç hoş değil ? Arkadaş bu konuyu açmasa , bu dediğin kişiler gitmeyecek mi avlanmaya ?

5. cross

cross Üye

dostum benim burdan söylememe gerek yok suya radarını sokan herkes et yığını olduğunu görüyor .. tutsunlar boşver bitirsinler balığı sonra açlıktan gebersinler

6. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Şöyle bir örnek vereyim daha geçen haftadan. Biryerde balik tutuyoruz kimse yok 3 kisiyiz 2 tane adam geldi o arada bizim arkadaş balik aldı, adamin biri o Bülent gordunmu cinekopu aksam bakalim icabina dedi rapalaya geliyorsa cok balik var burda dedi ve gittiler, akşam oldu toplaniyoruz bir baktik trol teknesi geliyor :) ve yanasiyor gece sömürdü ertesi gün tek balik yok hic alamadık ;) benim kimseye bosyere yamyam dedigim yok,. Hic umurumdada olmaz sahil guvenligide hic aramiyorum emin olun. Eger ben sahildeysem balik tutmam onemli degil kötü ve yasadisi birsey görürsem geregini yaparim. Denizler hepimizi bir kaçta kisiylemi kurtaracaksiniz diyeceksiniz simdi ama ben böyleyim balık tutarak zevk alıyorsak kollamasinida bilmek gerekli.

7. L!nKwow

L!nKwow Üye

Furkan kimin ne tuttuğu kimin neyi katlettiği beni de ilgilendirmiyor , kişi kendinden sorumludur , bende yaklaşık 4 aydır balıkçılık yapıyorum ekmeğimi balıktan kazanıyorum ben yamyam mıyım ?

8. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Nasıl yani, tuttuğun balıkları satarak mı geçiniyorsun !!!

9. L!nKwow

L!nKwow Üye

evt 7 metre teknem var kısmetim de ne varsa onu tutuyorum evime ekmek götürüyorum

10. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Allah yardımcın olsun, balıkçılık zor zenaat ;)

Ancak burası Amatör Balıkçılar'ın buluşma noktası ve herkes hobi olarak balıkçılık yapıyor. Haliyle yapılan yorumlarda bunun üzerine oluyor. Furkan'ın bahsettiği sınıfa kendini sokmana gerek yok, sonuçta olta balıkçılığı yapıyorsun ki, bahsi geçen balıkçılardan sen de rahatsız olmalısın ;)

Ümit, Ersin1903, herobabyfb ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  11. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Ama bence burda tezat var "kimin neyi katlettiği umrumda değil" diyorsun o katledilenden ekmek kazanıyorsun.Sen teknenle açılıp ya nasip deyip oltanı suya atıp bir umutla balık yakalamayı beklerken açgözlü olanlar senin ekmeğinlede oynamış oluyorlar bence.

Oktay34, YEKTA, Ümit ve 8 kişi daha bunu beğendi.