Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yakala bırak levrekcik :d

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında mehmetişbilir tarafından paylaşıldı.

1. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

değerli site sakinleri bugun her zamanki gibi meramıza izzet abimle (ustam) 16:45 sularında vardık .Atçek e başladık meramız baya dolmuştu atçekci ler le zurna balığı yakalayanlar oldu , İzzet abim dedi ki mehmet gel buraya yakın denize dökülen yer var oraya gidelim dedi tamam abi dedim :D:) o meramıza gittik attık çektik ama nafile tık yok :( sonra izzet abi hadi biz eski yerimize gidelim dedi bende tabiki tamam abicim dedim tekrar avlağımıza vardıık :) biraz yorulmuştuk kumda yürümüştük belli bi mesafe:p tekrar atçek yapmaya başladık meramızın başından yürüye yürüye resmen tabiri uygunsa sahte düşmemiş yer bırakmıyorduk :rolleyes: ben izzet abime acemi olduğum için abi bu kalama nasıl dedim balık gelirse hafif kapat dedi ve tamam deyip attım :D:D attım çekmeye başladım 3 kol çevirdim ve sahteye balık geldi kalama ötmeye başlamıştı izzet abim kalamaya dikkat biraz kalamayı kapa çok açık diyordu iyi kötü balığı aldım yanıma :D hemen foto çekindik levrek biraz küçüktü 30 cm civarıydı :) balığı sevdik ve suya iade ettik :) :) daha önce zıpkınla levrek vurmuştum ama atçekle ilk defa küçükte olsa bi levrek yakalamıştım şoktaydım ve mutluluktan uçuyordum :D :D izzet abime şoku atlattıktan sonra sordum abi çok mu sevinci mi abarttım dedim izzet abim yok yok ama ilk başta levreği görünce zıpladın durmadan ve yükses sesle bağırdın ama olacak o kadar dedi :D daha sonra at çek e devam ettik kadir abim de bize katıldı ama bişey alamadık :D çok güzel bi av geçirdim :D bu avda emeği olan izzet abime çok teşekkür ediyorum üşenmeden beni evi me kadar bırakıyo birkez daha teşekkür ediyorum herşey için :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Nisan 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Tebrikler Mehmet kardeşim duyarlı davranışın için gönülden kutlarım...

4. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

teşekkür ederim abicim :Dsaygılar...;)

5. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Mehmet harikasın kardeşim..
    Tebrik ediyorum Atçekle ilk levreğin için ve duyarlı davranışın için..
    Bak gör çok daha irileri ziyaret edecek oltanı bunun karşılığında..
    İzzet abimede çoook selamlar..
    Böyle güzel insanlarla tanıştığım için çok mutluyum..
    Selamlar tekrar ama kadire yok sadece sana ve İzzet abime..:D

6. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

aleyküm selam abicim :)inşallah iri balıklara yakalayacağım abicim :D esas biz senin gibi temiz iyi kalpli bi abimiz yol gösterenimiz olduğu için çok mutluyuz abicim:harika: rapor sırasını sana verdik ava çıkarsan raporumuzu bekliyoruz

7. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

fatih abi doğru diyor :) kırmızı başlıklı yapmış yapacağını, tebrikler arkadaşım.

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet.
    Ben de ilk levreğimi yakaladığımda uzun süre ağzım kulaklarımda dolanmıştım. :D
    Duyarlılığın için teşekkürler

9. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

Hem avın hemde duyarlı davranışın için iki kere tebrik ediyorum,inşallah trofeler ziyaret eder oltanı...

10. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Tebrikler Mehmet kardeşim, örnek bir davranış, daha büyükleri rastgeşsin, hoşçakal.:):):)

11. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

aynen öyle bu sahte harika zurna balığı da geliyo arada buna o yüzden beğeniyorum