Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yakamozda Dişli Avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında code77 tarafından paylaşıldı.

1. code77

code77 Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Yaş 36 oldu, çocukluğumdan beri balık tutarım doğma büyüme Aksaray çocuğunuz vesselam, Yenikapı,sarayburnu,cankurtaran,bakırkoy,yeşilköy yemli dişli avlarımıza çok tanıklık etmiştir. Herzaman yemli avlar favorim olmuştur bundan dolayıda surfcasting disiplini benim en büyük keyfim. Daha sonra Buluthan'ın(Ambrosia) beni yemli levrek avıyla tanıştırmasıyla kendimi surf kurşunları boyarken bulmam da olayın başka bir yönü tabi ,kulakların çınlasın Buluthan :))

Kardeşim Oğuz'un (Cruel-24) spin takım alıp geçen sene lüferleri höpletmesi ile bende heves edip bir spin takım alayım dedim. V-system 2.70 kamış içinde ince çizgi Hamdiye selamlar :) Surfkamışlara aşina bir adam için spin kamış kullanmak ilginç bir deneyim oldu başlarda çünkü atamadım, oraya buraya taktım :) neyse , birçok deneme yaptım ama hiç balık alamamıştım bu süreçte taki pazar sabahına kadar. Galata köprüsünün yanında, köprünün üstündekilerin ne yapıyo bu deli dediklerini duyar gibiyim :) birkaç deneme atışı yapmamla langırt diye bir şey oturdu oltaya ne oluyo dememe kalmadan su ustü yaptı kerata bende dedim ahanda lüfer aldım birde baktım kocaman kefal, vay arkadaş diyip geri iade suya.

Gelelim milli olduğum ve spin ile ilk sarıkanatımı aldığım dünkü geceye :)
    Kardeşim ile aksam 7 gibi meraya doğru yola çıktık ( Kartal-Pendik sahil yolu)
    havada rüzgar yok gibiydi resmen, su berrak ve durdundu hava karardıktan sonrada muhteşem bir yakamoz..Başladık at çek yapmaya, sohbet edip çekerken hopp bindi kerata sahteye aha dedim bu sefer kırdım şeytanın bacağını direk kovayı boyladı. Sonra ikinci, üçüncü geldi bana, sıra kardeşime geçti ve peşpeşe oda aldı kuzuları, benden daha iyi balıkçı olduğunu idda eder hep ama ben kabul etmem tabi :) ama benden kısmetli adam kabul etmem lazım gün sonunda ben 5 kardeşim 9 adet alarak tamamladık ve 6 adette kaçırdık. Kullanılan sahterler duo ve savager prey 14 cm, Cahit abi senden almıştım kırmızı kafalı savageri kulakların çınlasın :).Kamışlar v-system 2.70 makinalar shimano ve okuma. Genelde ip kullanıyoruz.Bu arada limit altı olabilecek bir iki arkadaş çok yara aldıklarından dolayı alı konulmak zorunda kalındı..

Sevgiyle saygıyla kalın :cool:

Rastgele..

NACİ.BABA, spindoctor, Hamdi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Tebrikler güzel bir av olmuş. Darısı başıma diyorum. Benim daha siftahım yok spinde.

code77 bunu beğendi.
  4. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye

Tebrikler abi güzel bir geceydi gerçekten bu akşam devamı olucak inşallah bu arada beni geçemezsinnnnnnn:)

code77 bunu beğendi.
  5. sinansoyoz

sinansoyoz Aktif Üye

hey maşallah rast gelsin avların daim olsun.

code77 bunu beğendi.
  6. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

tebrikler devamı daha iyileri rast gelsin elinize sağlık

code77 bunu beğendi.
  7. ozkan_askan

ozkan_askan Aktif Üye

Tebrikler , balıkları saat kaç gibi aldınız acaba ?

code77 bunu beğendi.
  8. code77

code77 Aktif Üye

Teşekkür ederim. Aksam 20:00 - 24:00 aralığı alındı balıklar.

9. i.h.beyaz

i.h.beyaz Aktif Üye

tebrikler üc beş ne farkeder oyalasın yeter

code77 bunu beğendi.
  10. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Çok çok mutlu oldum.Avların her zaman böyle bereketli ve daim olsun.:harika::harika:

code77 bunu beğendi.
  11. Escarpen

Escarpen Üye

ellerine sağlık güzel bir av olmuş açılışı yapmışssınız devamı gelir inşallah

code77 bunu beğendi.