Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalancı Amatör,Yalancı Balıkçı Olma...

Konu, 'Sohbet' kısmında sa®gozmehmet tarafından paylaşıldı.

1. sa®gozmehmet

sa®gozmehmet Aktif Üye

Sevgili dostlar malum hepimiz balık avına gidiyoruz,kimi zaman yakalayıp geliyoruz,kimi zaman hüsran ile dönüyoruz...Balık yakaladığımız zaman soluğu pc başında alıyoruz,yakalamadığımız zaman dostlarımızın avlarına bakarak avunuyoruz...
    Geçenlerde bir balıkçının balık yakalayamadığı av sonrası yaşadığı olayları anlattılar...İlginç yanı balık yakalayamayan kişinin forum sitelerinde sanki kendi yakalamışcasına konular açması :(:eek: kendini yükseklerde görmesi...Ne demiş atalarımız ''Yalancının mumu yassıya kadar yanar ''biri gelir elbet bunu duyar...
    Sizlerden istirhamım lütfen kendi avlarınız ile amatörce yaşayın...Bir ispari balığı bile yakalasan,kendi balığın ile konu ol...
    Yorumlara açık bir durum....Sevgiyle kalın...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Hadi baklım bir taş atıldı kuyuya bunu yapan varmı sitemizde Mehmet bildiğin birşey varsa burda yazman gerekir diye düşünüyorum.

:confused:

4. sabora

sabora Daimi Üye

Bence de varsa birisi biz de bilelim.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Mehmet abi böyle birşey varsa bence açık açık yazılmalı bizler de bilmeliyiz diye düşünüyorum..

6. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Ego tatmini demekki Kardeş..
    Ama butür konuların açılmasını ben forumlar için pek sağlıklı bulmuyorum..
    Yazsın konuda açsın vatandaş ne çıkar ki..
    Kimi kandırır ya da kandırabilirmi acaba..?
    Ama bu mesele konusu açılacak kadar ciddiye alınmışsa şayet direk söyle bence mesaj yoluyla falan kendisine..
    Yoksa herkes her rapora kuşkuyla bakar keyfini çıkaramaz bu atılan kılçığın yüzünden..
    Rapor yazanada müşkülat gereksiz yere..
    ''Ulen bilen biliyorda bilmeyen başka bi numara sanırmı '' diye gereksiz kasmaz kendini..
    Buna benzer bir durum oldu geçen sene başka bir forumda, arkadaşlarla yaptıgımız bi avda 3 levrek tutulmustu ve ben hiçbirini tutmamısken yinede o av gecesini güzel bir günceye dönüştürmek istedim.. yazdım resmettim ve arkadaslarım tuttu boyları kilolarıda şudur balıkların diye..
    Vay efendim balık o kadar gelmez diyen çok samimi abimmi olmadı, karnı dolu kılçığı boş diyenmi.. Gerildi ortam boş yere..
    Uzun lafın kısası Güzel avlara ve güzel balıklara başlayacağımız şu günlerde yersiz oldu bu biraz bence kardeşim..

7. oktay16

oktay16 Moderatör

Eğer böyle birşey yapan varsa, vurun kellesini :D

Mehmet abi, boşver ya, banane, o arkadaş her kimse, kendi egosunu tatmin edip sevinsin , bende aldatılmış kişi olarak saf kalıyim, hani derler ya, tınnnnn :D

8. löngöz

löngöz Daimi Üye

Mehmet bildiğini bence yönetimle paylaş ; onlarda o raporu tekrar yayınlasınlar ,,
    yalancının mumu yatsı ya kadar yanar sözü yerini bulsun...

9. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Çok sevdiğim bir söz vardır.

"Bilip susan da yapan kadar suçludur"

10. hunter

hunter Daimi Üye

Bence isim çokda önemli değil,asl olan kişi kendine yakıştırıyorsa meseleye yorum yapmaya bile gerek yok.

Mehmet'im,birileri seni kızdırmış gine :D sen takılma onlara,sen paşa resimlerini buraya eklemeye devam et kardeşim,kim kimin ne olduğunu zaten biliyor,gerisini dirdelemekde gereksizdir kanımca.

Ancak gerçekden kendi tutmuşcasına resim ekleyim ballandırarak anlatanlar elbet oluyor,bunlarada çok prim vermeden,çokda kafaya takmadan geçiştirmekde fayda var derim ben. :)
    Selamlar kardeşim.

11. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

Vay uyanık vay ben boşunami kovaladim paşayi 2 sene?