Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

yalova armutlu

61hastası61

Yeni Üye
Arkadaşlar cuma gününden itibaren Yalova Armutluda olacağım. Amaç kafayı rahatlatmak ve bu balıksız hayatta olmaz benim için. İlk defa gideceğim için ne ile karşılaşacağımı hiç bilmiyorum. Bilgisi olan tavsiyesi olan arkadaşların görüşlerinin bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.......

61hastası61

Yeni Üye
Zannedersem ben ilk olacağım o yüzden bütün takımları toplayıp gitmek farz oldu :) Bakalım ne çıkar bahtımıza paylaşımlarda görürüz...

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Merhaba,
Klasik dip takimi ile kayalik yerlerde Eskina yoklamanizi tavsiye ederim,kumluk yerde ve bilhassa Fistikli'da Mirmir icin beklemeni tavsiye ederim.
Yem mutlaka canli teke ve boru kurdu.
Rast gelsin.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çok bereketli meralardır ancak bu aylarda pek seyrek olur eşkine derine inmiştir dip takımları ile derin kıyılar bulursanız güzel avlar yapabilirsiniz şimdiden ras gelsin paylaşımlarınızı da bekliyoruz hani özledim oraları :)

61hastası61

Yeni Üye
Bilgileriniz için çok teşekkürler mutlaka değerlendireceğim...

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Narlıya yada esenköyede gidebilirsiniz.armutluda pek balık olmuyor.ağustos ayında fıstıklıdan 3 tane mırmır alabilmiştik.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

therasmus

Aktif Üye
Adı
fatih demirci
Topram,
narlı fıstıklı esenköy heryer meradır o taraflarda birtek armutlu zayıftır balık açısından.
Balık olarak;eşkina karagöz levrek mırmır,kırlangıc kalkan vsvs bolca çıkmakta

nuri deniz

Aktif Üye
Arkadaşlar cuma gününden itibaren Yalova Armutluda olacağım. Amaç kafayı rahatlatmak ve bu balıksız hayatta olmaz benim için. İlk defa gideceğim için ne ile karşılaşacağımı hiç bilmiyorum. Bilgisi olan tavsiyesi olan arkadaşların görüşlerinin bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.......

Bereketli avlar dilerim...yolun açık olsun....

turkdogdu

Üye
Adı
Alper Çakıroğlu
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
peki arkadaşlar bu narlı armutlu o taraflarda sizce bu hafta sonu atçek ile birşeyler alabilir miyim? eğer olursa rotamı o tarafa çevireceğim

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Orada pek atçek yapan yoktur Alper.Tekne ile dip avı yapılır.O tarafa gideceksen eşkine yada karagöze gidersin.