Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalova da mezgit

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında pmsc77 tarafından paylaşıldı.

1. pmsc77

pmsc77 Yeni Üye

Uzunnn kış geçmek bilmedi bu sene, bahar kendini gösterir gostermez doğa ve balık sevgisi taşmaya başladı bedende, ee Yalova dedik balık için kısır bir bölge, mezgit ilk akla gelen balık Yalova'da ve geldi, uzun kış bitti ve mezgit bizi uyandırdı. İnşallah bu yaz bereketli olur bütün balık sevdalıları için..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Nisan 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Hoş geldiniz.
    İnşallah dilediğiniz gibi olur bereketiyle gelir.

4. pmsc77

pmsc77 Yeni Üye

Merhaba ben neden resimleri koyamiyorum

Dündar bunu beğendi.
  5. Dündar

Dündar Daimi Üye

Merhabalar.
    İmza ayarlarınızı yaparsanız şayet size isminizle hitap edebilirim yanı sıra Tanışalım - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam buraya kendinizi tanıtan bir konu açarsanız sizi tanımış oluruz ve isminizle hitap edebiliriz.
    Foruma resim yükleme kısmına gelince şu linke bir göz atmanda fayda var http://www.baliksevdam.com/forum/foruma-fotograf-ekleme-image-shack-uploader-15.html

KalamA bunu beğendi.
  6. KalamA

KalamA Daimi Üye

Aramıza hoşgeldiniz Ali Bey :) Dündar dostum gereken açıklamayı ve yardımı zaten yapmış Forumda aslında merakınızı uyandıran herşeyin cevabı mevcut. Google amca ve ''balıksevdam'' kelimesi yardımıyla birçoğuna kolayca ulaşabilirsiniz. Forumun birçok sabit konusunda da merak giderecek birçok açıklama mevcut ;) Aileye tekrar hoşgeldiniz diyor keyifli paylaşımlar diliyorum...

Dündar bunu beğendi.
  7. Dündar

Dündar Daimi Üye

Ali bey derken:confused::confused::confused:
    Can şu konuya ve yeni katılan arkadaşın bilgilerine defalarca bakmama neden oldu bu (ALİ) kısmı :D:D:D Acaba benim mi gözümden kaçtı diyorum isim varda benmi görmedim falan.
    Bazen afallıyorum bu gün olduğu gibi geçen yılın konusuna bu gün yorumda bulundum tarih gözüme ilişmedi başta doğrusu ne güldüm Bülent ağabeyin yorumuna :eek::eek::eek::eek:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Nisan 2014
    KalamA bunu beğendi.
  8. KalamA

KalamA Daimi Üye

Dündar'ım, bugün yarın sanıyorum nasıl Ali Bey diyebildiğimi anlayacaksın ;) Biz yöneticilere verilen extra imkanlar diyeyim. Tabi her ay aldığım 2000 TL maaş ve üst düzey bir olta takımı haricinde...

Dündar bunu beğendi.
  9. KalamA

KalamA Daimi Üye

Şaka şaka :D

Dündar bunu beğendi.
  10. pmsc77

pmsc77 Yeni Üye

Yani kendimi tanitmaya gerek yok mu :)

11. KalamA

KalamA Daimi Üye

Gerek var diye birşey yok aslında Ali Bey, biz yöneticiler ayarlarınızda yazdığınız isim ve soyisminizi görebiliyoruz lakin diğer arkadaşlarımız bunu göremiyorlar. Etik olan tıpkı Dündar kardeşimin dediği gibi olanıdır. ''Tanışalım'' bölümünden kısaca kendinizi tanıtan bir yazı ve akabinde bizim ''hoşgeldiniz'' dileklerimiz. Bunun haricinde İmza ayarlarınızı yapmanız, yani; sağ üst köşede bulunan ''Yararlı linkler'' bölümünden ''İmzanı değiştir'' kısmına tıkladığınızda karşınıza çıkacak pencereye ''isim, doğum tarihi, şehir, kan grubu'' bilgilerinizi eklemeniz olacaktır :)

Dündar bunu beğendi.