Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yalova(merkez),Cinarcik,Esenkoy,Armutlu,Ciftlikkoy balik durumu ve raporlari

By_MeMo_54

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
O Rh Negatif
levrek icin 2 kere aksam ustu 1 kerede sabah namazdan sonra gittim ama sonuc 0 :(

By_MeMo_54

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
O Rh Negatif
nusretiye cifliginin oradan karatas aile plajinin o tarafa dogru taradik ama bisey gormedik bide acemiyiz biz becerememisizdir :)

dere

Yeni Üye
iyi aksamlar.haftaya armutluda olacam,acaba bu dönemde ne çıkıyor .ona göre takım götureyim.bilgilendirirseniz sevınırım

ayhan arıkan

Aktif Üye
Adı
Ayhan ARIKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Armutlu tarafı lüfer yapıyor şu anda zaman zaman

Sent from my iPhone using Tapatalk

dere

Yeni Üye
teşekkürler ayhan hocam.peki istavrit mezgit durumu nasıl.bide armutlu iskeleden ne avlayabilir.birde kefale kullandıgımız kıbrıs sarmayı lüferede kullanabilirmiyiz.yani ekmek yerine istavriti dolasak kıbrıs oltaya iş yaparmı.

fishbone_team

Aktif Üye
Adı
Engin
Arkadaşlar selam, aranıza yeni katıldım. aslen ist. ikamet ediyorum fakat zaman zaman cinarcik yazlıga geliyorum. bugun hava cok rüzgarlı ve deniz dalgalıydı. sabahtan koruköyden esenköye kadar sahili dolastım fakat avlanan olmadıgı için bende cesaret edemedim. kocaköy iskelesi güzel mirmir ve istavrit alabilirsiniz. yalnız buranın eski bir balıkcısı aziz abi tecrubeyle sabit levrek yok dedi yine ümit de kesilmez. yarın hava sakin olursa kocadere de cinekop deneyeceğim. buralarda olan arkadaslarla bodylik yapabilirim bunun yanısıra istanbulda üsküdar sahilde bazen takılıyorum. ayrıca spine baslayacagım yine aynı sekilde uygun arkadaslara eslik edebilirim. birde süprizim var onu kısmetse reelde denk gelen arkadas olursa paylasıcam. herkese rasgele...

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif
Engin selam, hoşgeldin. Hikayemiz çok benziyor. Benim de bir ayağım kocaderede. İstanbulda ikamet ediyorum. Geçen hafta oradaydım. Spin ile lüfer, levrek, lrf ile mırmır vs. peşine düştüm sonuç alamadım. Kocaderede akşam üstü hava kararmadan çapari ile istavrit yapıyor. Önce açıkta başlıyor, havanın kararmasına yakı. İskelenin 20 metre ilerisine kadar geliyorlar. İstanbulda da spin ve lrf takımla pendik maltepe arası ve üsküdarda denemeler yapıyorum. Sık çıkamıyorum balığa. Fırsat bulduğumda özelden yazarım. Spin setin içinde az çok bildiklerimi anlatırım. Kal sağlıcakla, rastgele.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi