Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yamaha İle Haydi Balığa Final Canlı Yayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fber68

Üye
Adı
Fethi Batuhan Ergüneş
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İlk 3ü belirlemede problem olmuş. :) O yüzden paylaşım olmuyor. Ama çözümü nihayet bulmuşlar. Tekneyi bana veriyorlar, tartışmada böylece bitiyor. :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Bu büyük organizasyonda emeği geçen her bireyi şahsım adına tebrik ederim.
Burla a.ş bu organizasyonu hakkıyla herşeyi hesap edip düzenlemiş,bizler yani Balıksevdam üyeleride organizasyonun neredeyse her boyutunda işlerin bir ucundan tuttuk.
Herşey şeffaf ve tüm yarışmacıların önünde yapıldı,tutulan balıklar tek,tek itinayla boyları ölçüldü ve hassas tartı ile tartıldı,hatta bakanlık çalışanları Su ürünleri bölümü görevlilerinin gözleri önünde yapıldı bunlar.

Açıkcası herkesin bu güzel oluşumda faydası var,ilk 3 kişiye hediye verilecekti ve Kısık balıkcılık Rıdvan bey 4-5-6'ıncı yarışmacalarada çok güzel hediyeler verdi,burdan bir teşekkürde sevgili Rıdvan kardeşime.

Sevgili @Hamdi;
sende öncesi ve sonrası yoğunlukların ve çabaların bizzat içeride olan biri olarak çok iyi gözlemledim,çok sitres yaptın,nasıl olacak,inşallah sorunsuz bir şekilde tamamlanır,umarım herkes balık tutabilir gibi söylemlerle yaşadığın heyecanı açıkca belli ettin.Seninde emeklerine sağlık.

Arkadaşlar;
Çok yoğun geçen bir organizasyondu,az sabredin Hamdi bey detaylı açıklamayı bir,iki saat'e kadar yapar diye düşünüyorum.

semihunal

Yeni Üye
Adı
Semih Ünal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Finale katılamadık ama eminim yarı final kadar güzel bir gün geçirmiştir arkadaşlar. Yarışmadaki her bi emeğe teşekkür eder, ilk 3 e giren arkadaşlarıda tebrik ederim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...