Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım edermisiniz ?

Konu, 'İğneler, İğnelerin Anatomisi, İğne Çeşitleriyle Nerede Kullanılabileceği Hususları' kısmında bluedeep83 tarafından paylaşıldı.

1. bluedeep83

bluedeep83 Üye

ben uzun zamandır balığa gidemiyordum geçen fırsat bulup gittik ve 2 ispari bir karagözle avımız bitti resim koymayı bir türlü beceremediğimden koyamadım neyse bu hafta sonu yine gitmek istiyorum ama o gün gittiğimizde iğne konusunda hüsran yaşadım belki 2 seneden beri balığa gitmiyordum elimdeki malzemeler paslandığından yeni iğne aldım mustad iğne almama rağmen yine açılma yaptı ve balığa taktırmakta çok zorluk yaşadım bana karagöz ispari mırmır ve eşkina balığı için iğne tavsiyesinde bulunabilirmisiniz birde hazır konu açmışken ben genelde tek iğne ve misinaya kıstırma ağırlık takarak avlanıyorum kamış olayını pek sevmiyorum bu tür avlanan varsa başka düzenek konusunda bana tavsiye verirse sevinirim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

İğne olarak Fudo marka iğne tavsiye ederim.

4. bluedeep83

bluedeep83 Üye

hamdi abi iğnelere baktım av marketinde var o yukarda saydığım balıklar için kaç numaraları ve hangi modelleri önerirsiniz malzelerimi yeniliyorumda her daim kullanmak istiyorum şimdiden teşekkürler

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba hasan hoşgeldin ispari için iseama 4 yada 5 numarayı kesinlikle öneririrm karagöz için ise sb chino yada yine iseama önerebilirim yanlış anlaşılma olmasın ben yıllardır fudo iğne kullanıyorum çok memnunum yani sadece görüntüsü için tavsiye etmiyorum kaliteli iğneler eğer midye boru kurdu karides parçası kullancak iseniz memuri yada kentsugi marea seigo iğneleri de önerebilirim bu daha çok kurt benzeri yemler ile avcılıkta özellikle mırmır eşkine balıklarında iş yapan iğneler boyları da 3 ile 2/0 arası kullanılması makuldür meranızı bilmediğim için balıklarınıza göre boyutu seçmenizde fayda var bu iğnelerin avcı için avantajı yüksektir

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bende Hızır'ın tavsiyesi ile başladım bu iğneyi kullanmaya. Çok memnunum :)

7. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

1- Gamakatsu

2- İseama

3- Fudo

4- Eski nesil mustad

5- Vmc

6- ve digerleri.