Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım... (Karadeniz Yayın, Sazan)

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında asucar tarafından paylaşıldı.

1. asucar

asucar Yeni Üye

İyi akşamlar... Sizlerden özellikle karadenizlilerden bir konuda yardım almak istiyorum.
    Kısmetse temmuz ayında balık amaçlı 15 günlük bir karadeniz gezimiz olacak arkadaşlarla.
    Artvin rize ordu giresun samsun illerinde çadırla konaklayacağız. İnternetten öğrenebildiğim kadarıyla borçka barajında iri yayın alma imkanımız varmış.

Bu bölgelerde özellikle güzel yayın ve sazan (iri balık avlamak açısından) avlayabileceğimiz hangi avlaklar bulunmakta. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba borçka barajında iri değil bol yayın var yeni salınan balıklar bunlar dsi nin çalışması yani yerel balık olmadığı gibi salınımı da çok eski değil bildiğim bu kadar ancak samsun derseniz bafra da derbent barajında sabrınızın sonu selamet olabilir sazan da yayında orada olur hatta iri somonlarda iştahınızı kabartacak nitelikte levrekler de bir o kadar güzel umarım yardımcı olabilmişimdir