Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

YARDIM

fatura_online

Yeni Üye
ARKADAŞLAR 120 TL GİBİ BİR BÜTÇE AYIRDIM MAKİNEYE SİZDEN EN YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ MAKİNEYİ ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM BU ARADA 55 LİK VE ÜSTÜ OLMASI TERCİHİM OKUMA VE DAM A BAKTIM AMA PEKTE ANLAMADIM

doğu karadenizde şuan kayalık alanda at çek yapıyorum çapari ile ve uzak mesafe atışı yapmak gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Merhabalar, önce sağ üst köşede yararlı linklerden imza ayarlarınızı yapar (İsminiz, şehriniz, yaşınız gibi bilgilerinizi imzanızda belirtir) sonrasında Tanışalım - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam bölümünden kendinizi kısaca tanıtan bir konu açabilirseniz sizi tanımış oluruz. Akabinde ilgili bölüme ne konuda yardım istediğinizi açıkça belirtirseniz mutlaka aradığınız yardım gelecektir. Nasıl bir makine istiyorsunuz? Nerde kullanacaksınız? Hedef balık ne/neler? Nasıl bir kamışla kombinlemeyi düşünüyorsunuz? Bu gibi şeyleri belirtirseniz kararında ve doğru yardımı alabileceksinizdir. Aramıza hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dilerim...

budak1903

Aktif Üye
Adı
Alptürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ryobi oasys 6000 bütçenize uygun bir makinadır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi