Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımlarınıza ihtiyacım var :)

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında gko1925 tarafından paylaşıldı.

1. gko1925

gko1925 Yeni Üye

Herkeze merhabalar öncelikle yeni üye oldum ve sizlerden yardım talebim olucak. İzmirde yaşıyorum ve 1 yıldır balık avlarına gidiyorum ve artık takımları yenileme zamanı geldi diye düşünüyorum. Kamışım Kumyang LUBIT 6000 makinam 5 bilyeli ve artık değişim zamanı geldiğini düşünüyorum. Avladıgımız yerler çesme kusadası foca didim 30 ile 100 metre arasında olan yerler.Toplu 20 25 kişilik yapılan organizasyonlara katılıyorum. Tutugumuz balıklar ise antenli mercan çipura karagöz istavrit kolyoz gopez tarzı balıklar bana en uygun makine ne olabılır yeri geliyor 2 kiloluk balıkta çektiğimiz oluyor yeri geliyo 50 gramlık gopezde o yüzden sağlam ve kaliteli bir makine arıyorum. İnternete araştırmalarım hep kafamı karıştırdı . Siz büyüklerimin kardeşlerimin bilgilernize ihtiyacım var. uzaga degıl dırek tekneden asaya salıyoruz genelde 100 lük 200 lük kurşun arasında kulanıyoruz. Kimisi jig makina al yazmış kimisi spin demiş benim için hangisi daha uygun olur benı 2 3 yıl göturebılecek 70 ile 200 tl arasında makine bakıyorum. şuanki makinamda 4.9:1 yazıyor devir için olması lazım tam olarak anlayamadımdan daha iyibir makına bana ne önerırsınız sımdıden tesekurler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zokacı

zokacı Aktif Üye

banax gt extreme 5000 tekneden avlanıcaksan başka makinaya gerek yok bu fiyata en sağlamı ve güçlüsü 25 kg çekiş gücü bende yeni aldım gerçekten güven veriyor

4. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Ben olsam shımano nexave 6000 fb alırım olaya son noktayı koru maceraya gerek yok...