Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımmmm

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Mhemir tarafından paylaşıldı.

1. Mhemir

Mhemir Yeni Üye

Merhaba dostlar kırılan olta sebebiyle uzak kaldığım hobime geri dönmeyi planlıyorum ve bunun için boğazda kullanabileceğim surf kamış önerebilir misiniz ? Bir de benim aklıma takılan bir kamış var lineaeffe ff fury caster 4,20 nasıldır. Şimdiden herkese teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

okuma salina 3 parça fiyat performans ürünü

Levrek@ bunu beğendi.
  4. Mhemir

Mhemir Yeni Üye

Merhaba Kadir Bey okuma salina 3 parça arkadaşım da vardı denedim çok hoş bir kamış ama içime sinmedi hep bir itici geldi bana ama cumartesi veya pazar cengiz balıkçılığa gitmeyi planlıyorum tekrar bakmayı istiyorum tabi ellerinde varsa. Tekrar tavsiye için teşekkürler

coner bunu beğendi.
  5. exxper

exxper Daimi Üye

fury caster güzel kamıştır ama ucu çok esnek olduğu için rapalaya pek gitmez

6. Mhemir

Mhemir Yeni Üye

Mehmet Bey verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Bu fiyat aralığında ne önerebilirsiniz

7. exxper

exxper Daimi Üye

parçalı kamış kullanmak biraz zahmetlidir ben bazen çok üşeniyorum teleskopik düşünürseniz yıldız balıkçılığa vega nın 250 gr atarlı tele kamışı gelecek fiyatı 500-600 arası çok derseniz okuma salina 3 parça okuma trio rex parçalı olan hantal bir yapısı var ama rapala için güzel bir kamış okuma savant varsa tabi hala 420 olabilir oda tele bir kamış

8. Mhemir

Mhemir Yeni Üye

Mehmet Bey öneriler için teşekkür ederim parçalı oltaların yapısal özelliklerinden dolayı daha uzun bir menzil oluşturacaklarını düşünüyorum o yüzden parçalı düşünüyorum evet haklısınız biraz zahmetli ama zevkle yapıldıktan sonra çok önemli değil zahmeti :)

9. exxper

exxper Daimi Üye

ahh işte öyle olmuyor bazen hava soğuk oluyor ben soğuktan açana kadar adam oltayı açıp balık tutmaya bile başlıyor :D ondan bende hem parçalı hemde tele kamış var bide yer değiştirdiğin zaman inan tak sök bağla insanı sıkıyor biraz

10. Mhemir

Mhemir Yeni Üye

Yanınızdakinin zahmetsiz açması sizin uğraşmanız biraz sinir bozabilir bu kısmını hiç düşünmemiştim Sizin gibi iki takım yapmak gerek :) bir de şu anki durum ne kadar içime sinmese de bu kadar iyi yorum aldığı için salina 3 parça alacağım gibi gözüküyor Pazar gününe kadar biraz daha araştıracağım sizde bu arada aklınıza gelen ekstra olursa paylaşırsanız çok sevinirim

Levrek@ ve coner bunu beğendi.
  11. Oktay34

Oktay34 Üye

Bütçenizle sıfır alabileceğinizden daha yüksek özelliklere sahip kamışlar forumun ikinci el bölümünde bulunabiliyor kimi zaman, dilerseniz orayıda bir tarayın. Az önce bir trio rex 3 parça ilanı gördüm mesela. Tabi sıfır almak istiyorda olabilirsiniz yada fiyatlar size uymayabilir. Orası tercih meselesi. Gönlünüze göre takımınızı kurarsınız umarım.