Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımmmmmmm

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında fishermans tarafından paylaşıldı.

1. fishermans

fishermans Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba, ben kıbrısta yasıyorum.. burada bana gece kıyı balık avı için ne önerebilirsinz yem ve olta.. suyun derinliği çok fazla değil ve genelde denizde kayalar var (dip oltası konusunda)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. idincer

idincer Yeni Üye

jig yöntemi yada su üstü at-çek takımını dene derim ...En kolay ve verimli avların bu yöntemle alınacağı bir yeri betimlemişsin ..Ben olsam önce bu takımla avlanmayı denerdim ..bunun içinde lacivert-gri yada kendi lacivert galsaması turuncu yada kırmızı gibi renklerde olan maria princess modeli (7 yada 9 cm) iyi bir sahte yemdir..Buna benzer rapala sahteside tabii ki olabilir ..surecatch'inde bu renklerde 1-2 modeli var.. GB yazan yani gray-blue olan renkleri tercih etmeni isterim..birde mutlaka yüzen (floating) modeli olmalı..Benim söylediklerim bu özelliklerde zaten .Asla ortadan kırma 2 parça şeklinde olan modelleri alma kıyıdan başarılı olma şansları çok azdır.Nacizhane tavsiyemdir..

4. fishermans

fishermans Yeni Üye

mesela ağırlıık kullanarak ipek tüy kullansam ?