Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yasak donemde atılan ag

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaslar cumartesı gunu arkadaslarla kırsehir kaman buguze mantar toplamaya hemde pıknık yapmaya gıttık bı baktık kenarlar hep ag dolu ordakı bı arkadastan teknesını rıca ettık kıyılara baktık en az 1000 metre ag ve bunu atanda oranın muhtarı kırsehir il jandarmayı aradım bana dedıklerı buyuk golet oldugu ıcın agın serbest oldugu bende boyle bırsey olmaz yasak donemdeyız dedım sonra sıze donecegız dedıler ve tekrar aradılar ag atmanın hazırana kadar yasak oldugunu gerekenı yapacaklarını soyledıler fakat bı saat sonra tekrar gıttık gene aynı goruntu yerı gelınce oltayla balık tutmayı bıle yasaklıyorlar ama yasak donemde ag atmaya bırsey yok:mad:

night fisher bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Jandarmayı arayıp bildirmediniz mi?

4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Bıldırdım abı hatta ıkı gundur ankara il jandarma komutanlıgı valılık kaymakamlık her yere mail atıp aradım bu yenı degıl sureklı aynı durumda orası adamlar bırde dalga gecıyor oltayla balıkmı tutulur dıye bunu yapan muhtarın oglu genelde

5. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

İnsanlıktan nasibini almamışlar ki çevrenin döngüsünü korusunlar yazık diyorum

6. senihcan

senihcan Daimi Üye

Arkadaşlar durum şu seçimler yaklaşıyor siyasi bir eylem(eylem derken gösteri falan değil herhangi bir durum) yapmadığınız sürece şuan ülkede hiç bir yasak yok . Yetkili merciler her şeye kulak tıkıyorlar . Galatada trol avı göllerde ağ , boğazda gırgır .... Daha bir çok şekilde av şeklinde olmasa da bu ülkede özellikle seçim dönemi vergi ödemeyen , kaçakçı , doğa katili ,kumar şu bu legal olur . Hiçbir siyasi kişilik ses çıkarmaz ... Bu ülke son 40 - 50 senede namuslu vatandaşını , doğal zenginliklerini , doğasını hayvanını balığını hep cezalandırmıştır yok etmiştir. Kısaca ya bizde namussuzlar kadar cesaretli olup her konuda onları bastıracaz. Ya da ileride bu haksızlıklar , doğa katliamları gibi işleri yapanların gelecekte namuslu insanları yine sesinizi hiç çıkarmadınız suçlusunuz söylemlerine göğüs gerip yine cezalandırılacağız....

çamlıbahçedenahmet bunu beğendi.
  7. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Arkadaslar sonuna kadar ugrasacagım bu konu ıcın yazık ya su donemde 1000 metre ag ne demek

8. alganiresidence

alganiresidence Aktif Üye

Gökhan cım bende aynı dertten müzdaribim kardesim özdere gümüldür hattında her hafta cuma geceleri sabahlıyorum kıyıda diyebilirim büyük balıkçı tekneleri neredeyse kıyıları sabahlara kadar süpürüyorlar sahil güvenlik jandarma heryerinaradım kıyıya cok yakın ağ atıldığını söyledım aldığım cevap bu bölgede kıyıya yakınlıktan herhangıbır av yasağı olmadıgı yönünde oldu artık iş basa düştü 20-30 metre daha ileri atış yapabileceğim kamışlarla takımlarımı yenileyip 125 gr kurşunları balıkçın teknelerinin içine atabilmek .belki balıkçı kardeslerımız boylelıkle kıyıya ne kadar yaklaştıklarını ıdrak edebilirler,

9. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

kimin umrundaki .sen bide benim gördümü görseydin .3 saat aradım tanıdık bi komutan vardı dayana mayıp onu arattım ,geldiler ağı toplamaya başladılar .Bende oturup izledim bir kaç metre toplayıp agı kesip denize biraktılar .ben de keşke bu kadar ugraşmasaydım dedim

10. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Bu nasıl ıs eger guclerı yetmıyorsa veya bunu yapmaya erınıyorlarsa yapmasınlar BIMERE VE GENELKURMAYA mesaj attım nasıl boyle bırsey olur dıye yazık gunah gercekten su donemde olta atılmasın derken her yer ag ısın garıp tarafı bunu yapan oranın muhtarı gene aynısı olursa goruntusunu cekıp gonderecegım tum kanallara askerıyeyı de arayacagım gelındıye o sıra vıdeo ya cekıp gelmedıgını bırsey yapmadıgını yazıp gonderecegım gecen sene hırfanlı askerı bolgede adam zıpkınla vuruyordu yanın da askerıyenın elemanları ızlıyordu :mad:

11. kafkas

kafkas Yeni Üye

Eğer yanlış hatırlamıyorsam tarım il müdürlüklerinde kaçak avlanmayla ilgili birimleri var avlanana da satanada yüklü de ceza kesiyorlar diye duymuştum.