Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yatcaz kalkcaz hooop livardayız !

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında caberia tarafından paylaşıldı.

1. caberia

caberia Aktif Üye

En son alabalık peşine düştüğümüzde yollara düşmüştük bu sevda için yarımada yollarına ve yine bursa aktarmalı bandırma yolculuğumuz ve kısmetimize düşecek olanlara ulaşmak için yine asfaltta lastiğin hasret dolu muhabbetlerini dinleye dinleye vardık dostlarımıza abilerimize ... benim kurtlar olmuş kobra zaten duramıyorum planladığım saatin 3 saat öncesinde bursaya vardım irfan abinin güzellik uykusunu bölmemek için bir mesaj attım -abi ben çorbacıdayım ! ardından çalan telefonla kendime geldim -yau hidirrr nerdesin sen uyuyamadım ben kurtlar durmadı ! daha sonra hemen çorba içip hesabı ödeyip irfan abiyi ve malzemelerini alıp bandırmaya vardık takımlarımızı hazırladık semaveri çayı kahvaltıyıda hazır ettikten sonra mustafa abininde gelmesiyle curcuna başladı üstüne bülent abide eklendi şamatayı bilen bilir :) ben sülünez gördümde böylesini görmedim bildiğin jumboo sülünez bi ara mangala atmayı aklımdan geçirmedim değil :) kısmetimize ufaklıklar geldi büyükler geldi yiyeceğimiz yemeceğimiz geldi ama en güzeli mustafa abi bülent abi ve irfan abiyle avda olmaktı bir dahaki avımız sanırım uzak bir tarihte olmayacak ... bundan sonraki konu başlıklarımızda belli :) yatcaz kalkcaz hooop livardayız ! herkese her daim raastgele :D

[​IMG][/url] resim yükleme servisi[/IMG]

[​IMG][/url] resim yükleme servisi[/IMG]

mnkp - YouTube

irina - YouTube

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Ağustos 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mustafa ve tabiiki İrfan, Bülent ve Bandırma'lı Mustafa...
    İrfan bu balığı facebooktan paylaşmıştı. Ne yalan söyleyeyim aradan geçen birkaç günde balık sararıp solmuş, biraz zayıflamış.. :D
    Her zaman rastgelsin.

Not: Şu Bandırma avlarından birinde ben de olmak istiyorum. İlgililere duyurulur.. :D

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler mustafa az kalsın mırmırı canlı yutacaktın :D irfan abi ye de tebrik yazayım :) bu balıklar sizi kesmez :) yanlız levrekleride görelim :) o ekip eminim ki irilerinden levrek te kaldırmıştır oralardan :)

5. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Ekipte balıklar da süper elinize sağlık eğlenceli ve güzel bir av olmuş.
    Birdaha ki organizasyonu orada mı yapsak acaba :) ;)

6. balıkçı pehlivan

balıkçı pehlivan Aktif Üye

sevgili kardesşlerim teşekkür edecek bişey yok sizler o kadar yoldan gelip bizleri görmek istemeniz bizleri çok memnun ediyor bide balık tutup ta giderseniz dahada mutlu oluyoz balık tutmaya gelince ikiniz de bu işi çok iyi biliyorsunuz balık tutma azminiz taktire şayen sizleri tebrik ederim inşallah daha çok avlarda beraber oluruz :harika: :harika:

7. caberia

caberia Aktif Üye

En kisa zamanda bulent abi gonuller hep beraber pehlivan abim bizden sonraki zamanda senin yakaladigin baliklarda fena gozumuz yok ama biz niye yakalayamiyoz :)) abi haberlerini bekliyom

8. İrfan

İrfan Moderatör

Mustafa yüreği büyük dost,kardeş,yoldaş,artık bana şans getirdiğine inanıyorum.seninle sonuna kadar varım.seni şimdiden özledim en kısa zamanda mavi sahalarda görüşmek üzere.sevgi ve sağlıkla canım kardeşim..

Bandırma yılardır giderim her seferinde mahçup bir şekilde dönerim yav arkadaş siz nasıl adamlarsınız bir insan bu kadarmı misafirine sahip çıkar.yüreği büyük insanlar sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.Mustafa abi Bülent abi,ne yapsak hakınızı ödiyemeyiz. hakınız bizde çook bu güzel ortamı bizlere sunduğuz için tekrar teşekkürler.

9. Baskan_1907

Baskan_1907 Yeni Üye

Minekop ayrı bir güzel tebrik ederim. Kullanılan mazemeler hakkında bilgi verirmisiniz

10. caberia

caberia Aktif Üye

evet şeref abi biraz zayıfladı hatta bi deri bi kemik kaldı bu haftasonu :)

hiziiiiir sağolasın kardeşim biz fazla kalamadık ama bizden sonraki gün bülent abi levrek minekop kırlangıç ne bulursa toplamış :)

vallahi o bu değilde bi çadır kamp usulu organizasyon şart ben onu bilir onu söylerim amirim :D

11. caberia

caberia Aktif Üye

abi sağolasın aynı hisleri paylaşıyoruz. vallahi mustafa abi ve bülent abi için bende diyecek söz bulamıyorum hoşmerimin tadı hala damağımda bülent abi ,ha bu arada irfan abi senin peynirde bende kalmış afiyetle yedim :)