Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaz Boyunca Olanlar

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında says tarafından paylaşıldı.

1. says

says Aktif Üye

Merhaba Değerli Balık Sevdalı Ablalarım Abilerim.
    3 Aylık Bir Süreden Sonra Tekrar Sizlerle Beraberim.
    Okulların Kapanmasıyla Birol Abinin Hediye Etmiş Olduğu Oltamla Düştük YollaRa 15 Tl ye Bir tane Oltada Ben Aldım. Ömrü Sadece 10 Gün Oldu Ama Makinası Hala CalısıyoR. Balık Tutmaya Neredeyse Yeni Başladım Sayılır bu Yüzden Birden Açılmak Yerine İstavrit İle Başlayayım Dedim Çaparilerimi Hazırladım Ve Oltamı Denize Attım Birol Abini Oltası Biraz Ağır Ve Kolumu Çok Yordu İstavrit Avında Ama Genede İyi Balık Alıyordum Makinası Okuma İmpack 65 Kamış ı Tam Hatırlamıyorum Ama Kamış İstavritin Geldiğini Pek Belli EtmiyoR Çok Sert Büyük Balıklar İçin Bir Kamış Sanırsam. Tatil Boyunca Saat 5 ile 8 Arası Hep isTavritteydim Dieğr Saatlerde Pek İstavrit GelmiyoR. Bazı Zaman İskele Çok Kalabalık oluyordu ^Köstekli Takımıma Normal Toprak Solucanı Takıp Mırmır Avlıyordum.İstavrit Saati Bittikten sonRa Eve Gidiyor Yemeğimi Yiyip Biraz dolaşıp Tekrar İskeleye Geliyordum Levrekçiler İskeleye Yayılmaya Başlıyorlardı Kullandıkları Yemler Canlı Zargana Ve Teke. Levreğe Pek Denemedim Ama orada Sürekli Yardımcı Olduğum Güler Abla Vardı Bende Zargana Alıyordum Gece kepÇeyle.Böyle Böyle 2 Ay Marmara`da Balık Tuttuk Dönüş Yolunda Arabayla Bir Trafik Kazası Geçirdik Cana Birşey Gelmedi Ama 4.000 tL hasar Çıktı Kasko da Yoktu Kötü oldu . Ailemin pek Bir Durumu Yok.Güzel deneyimler oldu Benim İçin İnşallah Yakında Sizin Gibi Büyük Balıklarada Başlıyacağım Ankara`da Deniz Yok Bildğiniz Üzere Göller Barajlar Felanda Gitmesi Zor Yerler Araba Olmadan. Çok Yakın Sürekli Beraber Gezdiğim Bir Arkadaşım Var Şimdi Onuda Balığa Alıştırdım Ama Onunda Bir Takımı Yok Daha Henüz..Hafıza Kartımı Kaybettim Ve Çektiğim Bütün Fotoğraflar Gitti Sadece Bizimkilerin Fotoğraf Makinasıyla İlk Gün Çektiğim Bir Kaç Fotoğraf Kaldı Onları Da Koyuyorum. Birde Kendi Malzemelerimin Fotoğrafını Koyuyorum Birde İlk Tuttuğum Balık Olan Bir Sardalye Nin Fotoğrafını Koyuyorum.

Bu Arada Ablalarımdan , Abilerimden Bir Ricam Var Bana Ve Arkadasıma Bir Takım Dizmeye Calsıyoruz Elimize Geçen Parayı Car cur Etmeyip biriktirmeye Çalışıyoruz Ve Lise 3 Öğrencisiyiz Öğrencilerin Durumu Belli. Dershane parası Şudur Budur Derken Ben aylık 35 tL harçlık Alıyorum Bu bana yetmiyor Ama Yetirmeye Çalışıyorum Haftasonları Zaman Buldukça 2-3 saat Kağıt Felan Dağıtıyorum Kendi Harçlığımı Çıkarıyorum Elinizde Kullanmadığınız Takımlar Malzemeler feLan Varsa Yollayabilirseniz Teşekkür Ederim Kargo Parasını Biz Arkadaşımla Beraber Öderiz. Ankara İçiyse Elden de Alabiliriz. Yardım Etmek İsterseniz Mesaj Atmanız Yeterlidir Sizi Fotoğraflarla Baş başa Bırakıyorum.

Uploaded with ImageShack.us

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

Samimi ve keyifli paylaşım için sağolasın.
    Her olayda olduğu gibi ilk başlamanın acemiliği ve heyacanı bambaşkadır.
    Bunu ilerleyen yıllarda anlayacaksın.
    Avlarının devamını dilerim.

4. says

says Aktif Üye

Teşekkür Ederim.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Öncelikler geçmiş olsun Erdoğan.

Daha güzel avlar seni bekliyor. Elinde fazla takımı olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

6. says

says Aktif Üye

Saol Abi Kötü bir Olaydı Ama Daha Da Kötüsü olabilirdi Ucuz Atlattık Gene.

İnşallah Dediğin Gibi Güzel Avlar Beni Bekler BalıklaR Bitmez Biz Büyüyene Kadar Fabrikalar TırıvırıcılaR Balıklara Zarar Veren Şeyler Ortadan Kalkar,

Bende Umuyorum Ki Elinde Fazla Takım Malzeme Olan Arkadaşlar Yardım EdeceklerdiR

Ama Konuyu 120 Kişi Görüntülemesine Rağmen Sadece 2 Cevap Olması benim Biraz Üzdü En Azından okuyan Arkadaşlar Bir Geçmiş Olsun Diyebilirlerdi Ama Zamanları Olmadıkları İçin Yazamadıklarını Düşünüyorum Onlara Kırılmıyorum.