Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

YAZ TATİLİNDE İZMİR'DE ÇUPRA

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında özgür41 tarafından paylaşıldı.

1. özgür41

özgür41 Aktif Üye

Yaz tatilinde memleketim İzmir'de sabah gittiğim avda 3 tane çupra yakalamıştım..temmuz sonunda...Yem olarak boru kurdu kullandım..

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. coner

coner Daimi Üye

Tebrikler.

4. brshh

brshh Aktif Üye

Tebrikler, güzel balıklar.. izmirde, ege balıgı çipura, yem ege yemi olan boru kurdu....?? Ben istanbul tekirdağ civarında yemli av yapıyorum. Imkanlar ölçüsünde yem tedariğimi avlandığım bölgede yapmaya gayret ediyorum. Yani o bölgenin kurdunu kullanmaya gayret ediyorum. Ara sıra boru kurdu da kullandığım oldu ama hiç boru kurduyla av yapamadim. O bölgede yaşayan balığın da orada yasayan yemi tanıdığını , bu nedenle de yoresel tedarrigin dogru bir yaklasım oldugumu düşünüyorum. Sizinkide bu ornege uygun olmus. Bi.lmem katilirmisiniz? Tebrikler ve rasgele...

özgür41 bunu beğendi.
  5. özgür41

özgür41 Aktif Üye

Ben avda şuna inanıyorum doğru zamanda doğru yerde olmak..koskoca denize iğne atıyoruz..ama haklısınız balık yaşadığı yerdeki doğal yeme daha istekli olabiliyor..Yem konusunda ise kesinlikle doğru yem evet ama balık varsa yani nasip, yem çok önemli olmuyor...Geçen sonbaharda çürümeye yü< tutmuş istavritleri buzluktan çıkarıp çok güzel sarıkanatlar tutmuştum..Balık,yem,takım,tecrübe,his hepsi tamam ama nasip te varsa oluyor saygılar sevgiler..

6. brshh

brshh Aktif Üye

Doğru.. balikta olacak tabi, nasipte.. yoksa"vermeyince mabut, neylesin sultan mahmut" rasgele..

özgür41 bunu beğendi.