Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yazdan kışa Zeytinburnu

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Bu yaz başlamıştı bu sevdam başladıktan sonra 2 ay neredeyse her gün oltamı hazırlayıp, gece gündüz dinlemeden gidiyordum.
Başlarda pek balık tutamasam da yardımlaşma, bir ümit temiz hava fazlasıyla yetiyordu bana, benim gibi bu işe sevdalı bir arkadaş arıyordum ki tam üstüne mesaj gelmişti.
12 ağustosta forumumuz dan Göksel gülcan arkadaşımız Beraber ava Gidelim diye mesaj atmıştı benim gibi bu işe sevdalı bir arkadaş arıyordum ki tam üstüne mesaj gelmişti. artık hergün arnavutköye gitmek eziyet haline gelmişti ataköyden arnavutköye 2saate gidiyordum yaşımdan dolayı gece çıkmıyordum Güneşi görür görmez kendimi bir an dışarıda buluyordum fakat avlağa gidene kadar çoktan balık kesiyordu Gökselle beraber konuşarak Zeytinburnunu uygun görmüştük hem yakındı hemde genişti geleni geçeni azdı keyfimiz keyifti Malesef son 2haftada hiç balığa gidemedim sebebi Göksel kardeşimin bayramda trafik kazası geçirmesiydi kendisine Rabbimden acil şifalar diliyorum nice beraber avlar diliyorum.
Daha birçok balık tutmuşluğumuz vardır fakat çoğu küçük olduğu için geri saldık zarganalarımız yemlikti Bize her konuda yardımcı olan Erkan delikanlıya çok teşekkür ediyorum
Fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum
http://www.youtube.com/watch?v=mZnWhsWTegA

Ekli dosyalar

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Burak
Şu ara varolan fırsatları kaçırma ve daha sık git balığa.
Her zaman rastgelsin

echoes

Aktif Üye
Adı
Murat Tunalı
Eski bir zeytinburnulu olarak çocukluk günlerim aklıma getirdin Burak.
Sahil boyunca yedikuleden başlayarak ataköye kadar kadar her bölgesinde balık tutmadığım yer kalmamıştır.Güzel zamanlar geçirmişsin.Devamını dilerim.

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Burak, Göksel'in sağlık durumu nedir ben telefonunu aradım ulaşamadım, ne kazası bu böyle hiç bilgin varmı. Görüşüyorsan selam söyle geçmiş olsun dileğimi ilet lütfen.

Mustafa Adak

Aktif Üye
Adı
Mustafa ADAK
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Burak. Arkadaşına acil şifalar dilerim

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Burak, Göksel'in sağlık durumu nedir ben telefonunu aradım ulaşamadım, ne kazası bu böyle hiç bilgin varmı. Görüşüyorsan selam söyle geçmiş olsun dileğimi ilet lütfen.
bayramda gezerken babası 1km ötede bir yere gidip dinlenecekmiş malesef yolculuk esnasında çok yorgunmuş ve gözleri kapanmış, uyumuş bu sırada göksel ve kardeşide uyuyormuş 5gündür göksel ne olup bittiğini anlamamış bile kardeşi hariç herkesin malesef kolu bacağı kırılmış duruma göre göksel 1sene universite sınavına ara verecek tabikide iletirim çok teşekkür ediyorum hepinize

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Tebrikler Burak
Şu ara varolan fırsatları kaçırma ve daha sık git balığa.
Her zaman rastgelsin
eskiden kış gözümde büyüyordu abi ama artık allahın ıznıyle her mevsım balıkta olacağım gerekirse odun yakarım ısınırım teşekkür ediyorum

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Eski bir zeytinburnulu olarak çocukluk günlerim aklıma getirdin Burak.
Sahil boyunca yedikuleden başlayarak ataköye kadar kadar her bölgesinde balık tutmadığım yer kalmamıştır.Güzel zamanlar geçirmişsin.Devamını dilerim.
inşallah bende tadarım o zevki abi fakat malesef artık heryer yasaklandı teke toplamak için limana bile sokmuyorlar teşekkür ederim

emek79

Üye
Avın güzel olmuş tebrikler. KAza içinde geçmiş olsun acil şifalar dilerim.