Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yazık değil mi..

Konu, '3/2 Numaralı Amatör (sportif) Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ 2012/66' kısmında trkc tarafından paylaşıldı.

1. trkc

trkc Aktif Üye

Haber:
    Elektroşok cihazıyla balık avlarken öldüler

Konya'nın Beyşehir Gölü'nde elektroşok cihazıyla balık avlayan iki kişi, akıma kapılarak hayatını kaybetti.

Olay yerinde inceleme yapan jandarma ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, elektroşok cihazı, akü ve kablolar buldu. Soruşturma sürüyor.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

az önce haberlerde izledim gencecik insanlar yazık öyle avcılıkmı olur o balıklara yazık degilmi sizin gencecik yaşta ölmenize degdimi 200-300 tane sazan ? annenizi babanızı varsa eşinizi coluk cocugunuzu aglatmaya yetim bırakmaya degdimi ?

4. trkc

trkc Aktif Üye

Burada aylardan beri kural ihlallerinden vs. bahsediyoruz. Bunlara ceza verilse, gerekli denetimler yapılsa böyle mi olurdu?

Bu denizlerden ve iç sulardan sorumlu kurumlar görevlerini ihmal ettikçe hem balıklara yazık olacak hem de böyle canlara.

Eminim bu gençler denetlendiklerini veya ceza alabileceklerini bilselerdi sonuç bu şekilde olmayacaktı. Vebali koltuklarında oturup görevlerini ihmal edenlerin boynuna..

5. gelibolu

gelibolu Aktif Üye

Haberlerde izledim az önce.Balık avlama şeklide başlarına gelende çok üzücü.

6. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Cahillik

7. onrkrmtc

onrkrmtc Yeni Üye

O balıklarada geride kalanlara da yazık. Elektroşok ile balık avlamak da nedir yahu böyle canilik mi olur! Suya elektrik mi verilir çarpılabileceklerini hiç mi düşünememişler.. yazılacak çok var ama devlet üzerine düşeni yapmadıkça hepsi havada kalıyor malesef..

trkc bunu beğendi.
  8. avsen

avsen Aktif Üye

Evet denetimsizlik buna sebebiyet vermiş olabilir yalnız biraz akıl biraz bunun bana zararı olurmu hadi onuda düşünmedin vicdandamı yok oldu.bilinçli toplum gerek okumak gerek okunmasa bile bir adım atarken bin düşünmek gerek yani otokontrol yani bilinçli insan gerek

onrkrmtc ve trkc bunu beğendi.
  9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Marifet gibi kural dışı avlananların eninde sonunda başına bir kaza geliyor.

10. oguzhand

oguzhand Aktif Üye

Allah rahmet eylesin inşallah bu insanların ufkunu açan elim Son av olur

trkc bunu beğendi.
  11. Barış Kaynar

Barış Kaynar Üye

Balıkların da canının olduğunu, eziyet verdikleri her davranış, aynı şekilde eziyet verenin başına geleceğini unutmamak gerekir. Bunların başına biraz da erken gelmiş.