Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yazık değil mi..

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Haber:
Elektroşok cihazıyla balık avlarken öldüler

Konya'nın Beyşehir Gölü'nde elektroşok cihazıyla balık avlayan iki kişi, akıma kapılarak hayatını kaybetti.

Olay yerinde inceleme yapan jandarma ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, elektroşok cihazı, akü ve kablolar buldu. Soruşturma sürüyor.

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
az önce haberlerde izledim gencecik insanlar yazık öyle avcılıkmı olur o balıklara yazık degilmi sizin gencecik yaşta ölmenize degdimi 200-300 tane sazan ? annenizi babanızı varsa eşinizi coluk cocugunuzu aglatmaya yetim bırakmaya degdimi ?

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Burada aylardan beri kural ihlallerinden vs. bahsediyoruz. Bunlara ceza verilse, gerekli denetimler yapılsa böyle mi olurdu?

Bu denizlerden ve iç sulardan sorumlu kurumlar görevlerini ihmal ettikçe hem balıklara yazık olacak hem de böyle canlara.

Eminim bu gençler denetlendiklerini veya ceza alabileceklerini bilselerdi sonuç bu şekilde olmayacaktı. Vebali koltuklarında oturup görevlerini ihmal edenlerin boynuna..

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Haberlerde izledim az önce.Balık avlama şeklide başlarına gelende çok üzücü.

onrkrmtc

Yeni Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
O balıklarada geride kalanlara da yazık. Elektroşok ile balık avlamak da nedir yahu böyle canilik mi olur! Suya elektrik mi verilir çarpılabileceklerini hiç mi düşünememişler.. yazılacak çok var ama devlet üzerine düşeni yapmadıkça hepsi havada kalıyor malesef..

avsen

Daimi Üye
Adı
tunay özkan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Evet denetimsizlik buna sebebiyet vermiş olabilir yalnız biraz akıl biraz bunun bana zararı olurmu hadi onuda düşünmedin vicdandamı yok oldu.bilinçli toplum gerek okumak gerek okunmasa bile bir adım atarken bin düşünmek gerek yani otokontrol yani bilinçli insan gerek

oguzhand

Aktif Üye
Adı
OĞUZHAN DOLUCAN
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Allah rahmet eylesin inşallah bu insanların ufkunu açan elim Son av olur

Barış Kaynar

Aktif Üye
Adı
BARKAY
Balıkların da canının olduğunu, eziyet verdikleri her davranış, aynı şekilde eziyet verenin başına geleceğini unutmamak gerekir. Bunların başına biraz da erken gelmiş.