Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yemli gezdirme ile Sarıkanat avımız

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Bu güzel avınız için tebrikler Cahit abi,ayrıca detaylı ve bilgi açısından da doyurucu raporunuz için teşekkür ederim :)

Teşekkürler ediyorum sevgili Cem.Bu bilgiler uygulama alanı bulduğunda daha çok değer kazanacaktır.Sağlıcakla kal.Mutlu kal..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi tebrikler, özlediğimiz raporlarına başladın demek ki :)

Rastgele abi.. :)

Kardeşim,biliyorsun Lüfer başladığında ben yeniden doğuyorum.Lüfer raporlarım Allahımın izniyle devam edecek ve sitemize yakışır avlar göreceksiniz.Sağlıcakla kal.Kendine iyi bak...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili Cahit Abi,tebrik ediyorum.Afiyet olsun.

Sevgili Emre,sağol.Teşekkürler ediyorum benimle raporumu paylaştığın için.Yakında Sivrice'de olacağım ve müthiş raporlarım olacak kısmetse.Senin o mükemmel Levrek avlarını heyecanla bekliyorum.Şimdiden rast gelsin.Şansın bol olsun.Yanaklarından öpüyorum.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Sevgili Emre,sağol.Teşekkürler ediyorum benimle raporumu paylaştığın için.Yakında Sivrice'de olacağım ve müthiş raporlarım olacak kısmetse.Senin o mükemmel Levrek avlarını heyecanla bekliyorum.Şimdiden rast gelsin.Şansın bol olsun.Yanaklarından öpüyorum.
Cahit Abi,heyecanla levrek raporlarını bekliyorum.Bu sezonu anca kurbanda açabileceğim.Kurbana kadar belki Tuzla-Hereke hattındaki avlaklara kaçabilirsem raporlarım olur.Sivrice'deki abilerimize selamlar.
Bol şanslar,rastgele...

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cahit abi bu güzel avınızdan ve bilgi dolu anlatımından ötürü teşekkürler.:)
gözlerimiz bayram etti resimler çok güzel.:)
devamını dilerim.rastgelsin selamlar.:)