Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yemlide surf kamış tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ahmetv10 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetv10

ahmetv10 Üye

Arkadaşlar Balıkesir merkezde özelikle makine ve kamış çeşidinde sıkıntı var.Bu yüzden İnternet'ten alış veriş yapıyorum.Kısacası alacağımız makine ve kamışı inceleme veya deneme şansımız olmuyor.
    Bu yüzden sizin yapacağınız değerlendirmeler çok önemli.
    Yeni bir spin kamış alma aşamasındayım ve ona karar verdim.Bir terslik olmasa 2 veya 3 ay içinde yemli de kullanmak için teleskopik surf kamış alacağım, şimdiden bilgi toplama başladım.
    Surf kamışı sadece yemli de ve max 130 gr kurşunla kullanacağım.
    Elimdeki surf kamışlar Italcanna DEDRA TRE (160 gr atarlı - :harika: çok çok memnunum) ve Shımano Beastmaster DX (170 gr atarlı - :) memnunum)

Shimano Ultegra tele surf 150gr (Shimano biraz daha sert olduğu için atarını düşük tuttum.)
    İtalcanna Kombat tele surf 220 gr veya 160 gr
    İtalcanna Futura tele surf 190 gr

Şimdi den çok teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. saltiga

saltiga Üye

Italcanna evo 170 gr super bi kamis yemli av icin dediginiz gramajlarda on numara 5 yildiz hatta baska kamis bakmayin bence o derece iddaliyim. Rast gelsin

4. furunotr

furunotr Aktif Üye

Italcanna Evo bence de yemli için mükemmel; ancak çok mesafeli atış yapmak gerekiyorsa bu durumda Italcanna Urania veya Vega Consept Cast'ı incelemenizi önerebilirim...