Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Aldığım Oltamın Ucu Kırıldı

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Eren98 tarafından paylaşıldı.

1. Eren98

Eren98 Yeni Üye

Merhaba abilerim ben eren forumda daha yeni üyeliğimi açtım benim bi oltam vardı 5,6 ay önce aldığım ilk aldığım zamanlar 1 ay felan hep giderdim ava sonra okul başladı derken okul bitti :) bu sırada oltam çantasında dolapta bekliyordu oltayı çıkardım ava gitmeden incelemek istedim kırığı v.s varsa diye ucundaki yuvarlak halka kırılmış sallanıyordu misinanın içinde bir de fotoğraf çektim buyrun :

Birde ben en ucundaki ince çubuğu bırakınca direk doğal olarak içine kaçıyor kamışın geri getirmek için kaldırıyorum oltayı çıkıyor onu düzeltebilmek için ucuna ne takmalıyım sağlam birşey önerirmisiniz evde yapabileceğim.

Sağolun Üstadlarım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Kumsal

Kumsal Aktif Üye

Eren hoş geldin; basit bir işlem sonrası kullanıma hazır olur lakin sen yinede bulunduğun yerde sana yakın herhangi bir balık avı malzemesi satan bir dükkana götürüp yaptırman daha sağlıklı olacaktır kardeşim..

4. Eren98

Eren98 Yeni Üye

Hoşbulduk abicim ucundaki ince çubuğu çıkarıp kullansam iyi olurmu yoksa kötümü olur?

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Kamış kamışlıktan çıkar o zaman..
    Sen tamir ettir.
    En fazla 2 lira ödersin :)

6. Eren98

Eren98 Yeni Üye

yok abi parasında değilim de dedim hani evde yapılcak bişeyse felan diye :D neyse hepiniz sağolun üstadlar