Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni aldığım Spin kamış,makine ve sahteler

falcon1453

Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar,

Dam onliner Spin 40
Daima strike force e 2000a
Rapala skıtterpop 12cm 40g
Bmc 100f
Storm thunderstıck 11cm 12g, Swim depth 1-1.7m
Fladen kaşık
İp misine 0.16 mm yeşil

Bunlar iş yapar mı sizce...?
Yorumlarınızı bekliyorum.
Spinde kaşıkmı ? Yoksa rampala mı daha çok iş yapar ?
Rapala ve kaşık tavsiye,önerinizi bekliyorum. Saygılarımla..image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı olsun bence is yapar sahte seçmeye gelince en zoru herhalde o kadar cok seçenek varki ben acemiyim o yüzden tavsiye kısmini ustalara bırakıyorum

falcon1453

Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende acemiyim avlanacak merada öğrenmem lazım
Kaşıkmı ? Rapala mı ? İstanbul da daha verimli olur acaba?

falcon1453

Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kamışı ve makineyi Sarayburnuna dün test ettim kamışın atımı ve makinenin gücü iyi gibi geldi bana fakat Sarayburnunda çok akıntı olduğu için attığım 28gr kaşık çok etkili olmadı.denizde Spin ile levrek harici hangi balıklar avlanabilir? Hangi sahteyle çok merak ediyorum

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Kamış ve makine iyi, sahteler biraz Tatlısu sahtesi gibi geldi. Hedef balığınızı bilmiyorum. ama başlangıç için kendo, savagear , duo, ima gibi sahtelere bakabilirsiniz. kaşık olarak hansen pilgrim, oskar gibi kaşıklar olabilir.

falcon1453

Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkür ederim. Hedefim Deniz'de Spin levrek ve haricinde Spin ile başka ne avlanabilir..?

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Güle güle kullan malzemelerini.
Öncelikle nerelerde avlanacağını ve hedef balıklarını bilmek lazım ki çeşitli malzemeler önerebilelim.

Rapala skitter pop 12 cm-40 gr olan sahteyi o kamışla kullanman zor.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Teşekkür ederim. Hedefim Deniz'de Spin levrek ve haricinde Spin ile başka ne avlanabilir..?
denizde lüfer, torik olabilir. ege ve aşağılara inersek kalamar baracuda ve bir çok balık avlanabilir. siz çantanıza bence kendo seabass 145 ve 125, kendo haryu 125 limon renklerinden ekleyin derim. ayrıca savagear sg prey serisinden bir kaç tane koyun derim. kaşık olarak hansen pilgrim tam bir lüfer avcısıdır. ben duo realist jerkbait ile çok verim aldım. ayrıca arkadaşlarım duo realist pencil ile güzel levrek yakalıyorlar.
Duo Realis Pencil 110
Savagear SG Prey 130 Suni Balık 13cm Prologic Savagear suniyem SAVAGEAR en iyi fiyat 9 taksitle
Duo Realis Jerk Bait 120SP
KENDO SEABASS MİNNOW 145f 14,5 cm 19,7g suni yem Kendo suni yemler KENDO en iyi fiyat 9 taksitle
KENDO HARYU 125F SUNİ BALIK Kendo suni yemler KENDO en iyi fiyat 9 taksitle
Hansen Pilgrim 7.8cm 22gr kaşık Hansen kaşıklar HANSEN en iyi fiyat 9 taksitle
Savage Gear SG Sandeel 12.5cm 23gr Pembe Prologic Savagear suniyem SAVAGEAR en iyi fiyat 9 taksitle

AngelandteaR

Aktif Üye
Adı
Engin Ç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kendo seabass minnow 13numara cantanda bulunması gereken sahtelerden kaşık olarak Hansen pilgrim işini fazlasıyla görür.
Su üstü . az dalarli ve cok dalarli takım yapman gerekir.avlanagin yer sığ ise çok dalarliya gerek yok. Takimlarinida güle güle kullan

scorpion26

Daimi Üye
Marmara için çok fazla seçenek yok. Lüfer ve levrek. Ben 2,5 senedir levrek ile tanışamadım şahsen. Bu seneden umutluyum ama. :D