Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni avlak denemesi ve dalgaların beni hoş karşılamadığı yer :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Plankton tarafından paylaşıldı.

1. Plankton

Plankton Aktif Üye

Merhabalar..1 aylık aradan sonra denizle tekrar buluştum.Ben geldim olmayan balıklar gitmiş. :D Yine başarısız bir kaç denemeden sonra yeni yerler bulmam gerektiği artık kesinleşmişti.4-5 gündür vuruş bile alamamak can sıkıntısı olmaya başlamıştı.

Bir kaç gündür yağan yağmur tam oltamı suyla buluşturacağım zaman azıtıp üstüne bide şimşekler çakınca arabadan denizi seyredip eve dönüyordum. :(

Tek umudum olan sabah gün doğumunu da uyanamama problemi ile kaçırıyordum.Yeni aldığım kendo sahtemi yüzdüreyim biraz diyerekten dün gün batımına gittim.Avlakta beni gören bir arkadaş malzemelerden anlamış olacak ki dün levrek aldın mı diye sordu :confused: Yağmurdan olta sallamadım hiç dedim.Meğer küçük bir azmakta , yağmur esnasında levreği kapan kapmış. :eek:

Sahtemi yüzdürdüm eve döndüm.Sabah yine yataktan çıkamayan ben öğleden sonra havanın yağışlı olacağını tahmin ederek aklımda olan yeni avlağa gittim.Dalgalar , köpükler güzel hoş bir yer.

Ufak bir sahil kıyısı gibi olan yerde yeni aldığım beyaz simli raglou yu jig-head modifiyesi sonucu başladım hoplatmaya zıplatmaya ve takıldı :eek:
    Kopartıp , kayalık bölgeye geçtim.Dalagalar güzelce bulandırmış denizi.Kıyıya paralel atışlarıma takılırsa takılsın diyerekten hiç şans vermediğim max-pin sahtemi taktım.Nerdeyse sahteyi tam kaldıracakken hop bir arkadas sahtemi ziyaret etti

Ben çekiyorum o çekiyor, kalama delirdi oha buda ne :eek: demek isterdimki resimdeki , çilli sarışın çocuklar gibi olan benekli arkadaş geldi. :D Dedim , abin ,baban , amcan ,teyzen hatta deden falan nerdeler :D
    Söyle onlarla konuscaklarım var gelsinler bi ara ziyaretime :D Mecburen , 1 metrelik yükseklikten suya bırakarak vedalaştık. :)

Sonrasında dalgalardan ıslanıp rüzgarıda yiyince sersemliyen ben dalgalarla olan savaşımı sonlandırdım.Akşama gün batımında uğrarım diyerekten kayalarla da vedalaşarak dönüşe geçtim. :)

Herkese rastgelsin :)

Kamış : shakespeare 240 10-30 gr
    Makine : Daiwa triforce s 3000 e
    Sahte : Max-pin :)
    Misina: okuma blue fish 0.28
    Hava parçalı bulutlu , deniz dalgalı.Saat 14.00 suları.
    Yer: Dikili açıkları :D

Bir kaçta farklı günden kareler.

Oktay34, bogaz_1905, KalamA ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güzel bir deneme olmuş Salih.
    Sonuçta oltanı da ziyaret etmiş bir tanesi.
    En azından elin balığa değmiş diyelim.. :)
    Sonraki denemene en güzelleri rast gelsin

Plankton bunu beğendi.
  4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Duyarlılık için teşekkürler , daha iyileri rast gelsin.

Plankton bunu beğendi.
  5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Anlatımına bayıldım Salih, bu tebessüm gece yatana kadar gitmez heralde suratımdan :) Duyarlılığın için de rapor için de teşekkür ederim kardeşim. Ben de dün 6 saat kadar attım- çektim. Kas yaptım biraz iyi oldu. Yalnız ben levrek tutamadıkça aksiyonlarım gittikçe güzelleşti. Doktora tezimle alırım artık bir tane ispindik :D En güzelleri rastgelsin...

Plankton bunu beğendi.
  6. eylmz

eylmz Daimi Üye

Bir solukta okudum hocam sen kitap neyin yaz yaw :) gayet sabırlı bir sekilde devam etmişsin ama keske islanmayi göze alsaydın hakikini verirmiş neyse bu isler nasip tebrik ederim kandırmışsin inşallah yarın bende rapalalari dolu dolu yüzdüğecegim oltan boş kalmasın :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Plankton bunu beğendi.
  7. Plankton

Plankton Aktif Üye

Beni tekrardan kendime getirdi. :) Teşekkürler Rast gelsin :)

Teşekkürler.Rast gelsin :)

Teşekkürler.:) Bende sabah akşam deniyorum genellikle fakat ilk kez öğlen gittim bu ufaklık denk geldi.Bilinmedik aksiyonlar keşfetmissindir benim gibi :D
    İnşallah güzel bir trofe ile taçlandırırsın emeklerini Can abi Rast gelsin :)

Teşekkürler.:) Islandım aslında hafiften :D fakat rüzgar çok şiddetli olduğu için üşüdüm :p Dalgalar kudurmuştu artık yaklaşmıyordum , baştan aşağı yıkanırdım. :) Yarının güzel geçmesi dileklerimle şimdiden rast gelsin :)

KalamA bunu beğendi.
  8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Sonucta ufagı varsa büyüğü de vardır diyelim, bir daha maclara bakalım , şimdiden rastgele :) Güzel rapor olmuş ellerine sağlık :)

Plankton bunu beğendi.
  9. fishlover

fishlover Aktif Üye

Tebrikler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Plankton bunu beğendi.
  10. bogaz_1905

bogaz_1905 Aktif Üye

Güzel anlatım ve Sağduyunuz için Tebrikler. Eminim aile büyükleri de en kısa zamanda oltanızı ziyaret edecektir.

Plankton bunu beğendi.
  11. Plankton

Plankton Aktif Üye

Teşekkürler.Denemelere kaldığı yerden devam edeceğim. :)
    Sizlerede rastgelsin :)