Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni başlayan için yardım lütfen

hakan3506

Daimi Üye
Adı
Hakan sarıkaya
İlk öncelikle herkese selamlarımı sunarım.

Amatör olarak yani kasnakla lidaki ve ısparoz almışlıgım var 5 6 kere lakin şimdi kendime bir olta takımı yapmak isterim.

İlk olarak izmirde yaşıyorum genelde kıyıdan avlanıyorum.Bunun için

Okuma Avanger 65B makina ve

Oscar Sailor 4,20 kamış almayı düşünüyorum yorumlarınız neler.

Bir diger sorum by seti ben teknede kullanabilirmiyim. Yoksa makina olur kamış 1,80 falan mı olması gerekiyor.Yorumlarınız için şimdiden tşk ederim.Eger varsa bana makina tavsiyeleriniz neler..

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İlk öncelikle herkese selamlarımı sunarım.

Amatör olarak yani kasnakla lidaki ve ısparoz almışlıgım var 5 6 kere lakin şimdi kendime bir olta takımı yapmak isterim.

İlk olarak izmirde yaşıyorum genelde kıyıdan avlanıyorum.Bunun için

Okuma Avanger 65B makina ve

Oscar Sailor 4,20 kamış almayı düşünüyorum yorumlarınız neler.

Bir diger sorum by seti ben teknede kullanabilirmiyim. Yoksa makina olur kamış 1,80 falan mı olması gerekiyor.Yorumlarınız için şimdiden tşk ederim.Eger varsa bana makina tavsiyeleriniz neler..
Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz :)

Ben Makine Hakkında Konuşucağım ; Her Avdan Sonra Bakımını Yaptıktan Ve Titiz Kullandıktan Sonra Makine Çok İyi Bir Makine ... Ben Kullanıyorum Gayette Memnunum ... Tavsiye Ederim Kamış İçin Diğer Üstadların Öneri Vermesi Daha Sağlıklı Olucaktır ... ;)

hakan3506

Daimi Üye
Adı
Hakan sarıkaya
Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz :)

Ben Makine Hakkında Konuşucağım ; Her Avdan Sonra Bakımını Yaptıktan Ve Titiz Kullandıktan Sonra Makine Çok İyi Bir Makine ... Ben Kullanıyorum Gayette Memnunum ... Tavsiye Ederim Kamış İçin Diğer Üstadların Öneri Vermesi Daha Sağlıklı Olucaktır ... ;)
Değerli yorumun için tşk ederim bakımı yaparım o makinadaki tek handikap yedek kafasının olmaması gibime geliyor bu makinayı teknede de kullanabilirm inşallah

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Değerli yorumun için tşk ederim bakımı yaparım o makinadaki tek handikap yedek kafasının olmaması gibime geliyor bu makinayı teknede de kullanabilirm inşallah
Makineyi Aldıktan Sonra Yedek Kafası Problem Değil Cengiz Balıkçılıkta Avanger av 65b Orijinal kutusunda Yedek Kafayı 25 Tl Ye Veriyorlar Ben Aldım 2 Tane :)