Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bir makine alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında BESYO tarafından paylaşıldı.

1. BESYO

BESYO Yeni Üye

Herkese iyi formlar.20 gün önce okuma trio 40S makine aldım.Dün arıza verdi.Makine boşa dönüyor dişlilerden tır tır ses geliyor makine boşa sarıyor.İlk sorum garantisi var mıdır? Ve okuma satan bi bayiye götürdüğümde merkeze yollarlar mı?

Başka konuda da yardımınızı istiyorum.Kıyıdan at çek yapacağım.400 Tl ye kadar bana makine önerir misiniz? Avladığım balıklar çatalkuyruk lüfer kofana akya.Herkese şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eylmz

eylmz Daimi Üye

Cengiz balıkçılıga götürmen veya göndermen yeterli olacaktır onlar yardımcı olurlar fatura vs. Sormazlar magaza Üsküdar'da yok gidemem dersen anlaşmalı kargo şirketleri var netten numaralını bulup ulaşabilirsin

4. BESYO

BESYO Yeni Üye

Ben Adana da yaşıyorum.Görev yerim burası.Burada bir bayisine gitmeyi düşünüyorum.

5. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

S.a sizin adınıza üzüldüm çokta yapacak bişey yok can sağlığı olsun. Aslında değil Akya,
    çatal kuyruk, adamlar kamyon ağırlığında koca koca balinaları dandik kayıkların üstünde Zıpkınla vurup onlarca deniz mili sürüklediğini düşündüğümüzde anlıyoruzki biz bir akyayı bile istersek ipinden tutar sudan çeker alırız bu başka bişey, ama madem konfor ve bu işten haz almak söz konusu o zaman çok rahatlıkla söylenebilirki elinizdeki makina hedefleriniz için bence fazla zayıf umarım istediğiniz ekipmana sahip olursunuz, ucuz mal her zaman zarardır ömür boyu garantisi olsa bile..

Son düzenleme: 2 Kasım 2015