Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Forum Kullanışsızlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackace

Daimi Üye
Adı
Oğuz
Sorun devam ediyor.. dediklerinizi yaptim..
baska ne yapmak gerekir? Cerez sormadi site, ayrica cerezleri silebilecegim bir yer yok bildigim kadari ile ios’ta..
Safari tarayicinin ayarlardan on bellegi temizle secenegi olmasi gerekir. olmadi en kotu ihtimal telefonu sifirlarsin :ssrtcbya:

Ersin1903

Daimi Üye
Yazıldı mı bilmiyorum ama yeni site tasarımına geçildikten sonra, mobil ( android telefon ) uygulama üstünden foruma girdiğimde benim yaşadığım sorun gelen bildirimler veya özelmesaj ikonuna tıkladığımda bildirimlerin ve mesajların açılmaması.. Mesela bildirimlerin geldiği kırmızı renkli uyarı zil ( bildirimler ) işareti üzerinde görünüyor, ancak üzerine tıkladığım zaman bildirimler açılmıyor eski tasarımda olduğu gibi. :rolleyes: Yaşadığım bu sorunu yaşayan başkaları ve bu sorunun bir çözümü varsa bilgi verilmesini rica ediyorum..

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle tüm balık sevdalılarına selamlar dilerim siteyi severek takip eden bir üye’yim 2015 yılından beri abartısız ,günde en az 2,3 kez girip severek konuları okuyordum izmirde olmama rağmen istanbul boğaz balıkçılarının raporlarını severek takip edip okuyordum,tabiki diğer raporlarıda taki güncelleme olana denk.Yenilik iyidir fakat bu tarz güncellemeler dijital platformlarda kullanmayı kolaylaştırması içindir.İnanın o kadar zorki şuan bir konuyu aratmak bulmak takip edip msj atmak ki onca reklam içeriği varken birde bu güncellemenin getirdiği zorluk beni forumdan fazlasıyla soğuttu bunlar nacizane benim düşüncelerimdir yorumumdur.umarım kısa zamanda bir iyileştirme yapılır ve eskisi gibi keyifli hale gelir.Şuan bile rastgele alışkanlık haline geldiği için girdim ve forumda bu konu acılmış düşüncelerimi belirtmek istedim...

Badisönmez

Aktif Üye
Foruma ilgi azaldı, eski sistemin ortadan mecburen (anladığım kadarıyla) kalkması sonucunda bu yeni sistem devreye girdi ama alıştık tadı, işlevselliği, kullanılabilirliği azaldı.
ben giriyorum bakıyorum çıkıyorum, çok fazla da değişiklik göremiyorum çünkü bir şey yazmak isteyen yada konu açmak isteyenler nereden bulurum nasıl yaparım üşengeçliğine giriyor, belki haklılar da (kendilerine göre)
Bence ye gelirsem: evet bence de kullanışsız, zor, kafa yorucu, uğraştırıcı ve bu yüzden günlük tıklama kendi adıma 1 e düştü bazı günler bakmıyorum bile...
Forumda sevdiğim insanlar var hatta arada birbirimize laf atarız eğleniriz ama bazen @KaNKuRT a bile laf atasım gelmiyor :krnz:

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Foruma ilgi azaldı, eski sistemin ortadan mecburen (anladığım kadarıyla) kalkması sonucunda bu yeni sistem devreye girdi ama alıştık tadı, işlevselliği, kullanılabilirliği azaldı.
ben giriyorum bakıyorum çıkıyorum, çok fazla da değişiklik göremiyorum çünkü bir şey yazmak isteyen yada konu açmak isteyenler nereden bulurum nasıl yaparım üşengeçliğine giriyor, belki haklılar da (kendilerine göre)
Bence ye gelirsem: evet bence de kullanışsız, zor, kafa yorucu, uğraştırıcı ve bu yüzden günlük tıklama kendi adıma 1 e düştü bazı günler bakmıyorum bile...
Forumda sevdiğim insanlar var hatta arada birbirimize laf atarız eğleniriz ama bazen @KaNKuRT a bile laf atasım gelmiyor :krnz:
:p

Huysuzluk böyle birşey işte
Ama insanın kendini bilmesi güzel ;)
imza bile atıyon :p

Huysuz ihtiyar

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Arkadaşlar inanın aynı forumu mu okuyoruz anlamadım. Diğer Forum ile neredeyse bire bir aynı yaptık sadece bir kaç görsel değişiklik dışında bir şey yok fazlası var. Bence sizler henüz bu fazlalıkları kullanmayı öğrenemediniz. Zamanla eskiyi unutacaksınız eskiden ne vardı çok çok fark eden? Neyi bulamıyorsunuz? Ana sayfaya girince her konu başlığı orada bulunuyor ki, ona bile gerek yok basın yeni mesajlara yada neler yeniye zaten hepsi çıkıyor. Siz neyi arayıp bulamıyorsunuz? Bir çok arkadaşım sordu ama anladım ki forumu kullanmayı daha öğrenemedikleri için bulamamışlar. Aslında her şey elimizin altında.

Yeniliklere alışmak zorundayız maalesef teknoloji bunu gerektiriyor.

Alın size eski forumdan bir görsel kaç kişi hatırlıyor?
eskiforum.jpg

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar inanın aynı forumu mu okuyoruz anlamadım. Diğer Forum ile neredeyse bire bir aynı yaptık sadece bir kaç görsel değişiklik dışında bir şey yok fazlası var. Bence sizler henüz bu fazlalıkları kullanmayı öğrenemediniz. Zamanla eskiyi unutacaksınız eskiden ne vardı çok çok fark eden? Neyi bulamıyorsunuz? Ana sayfaya girince her konu başlığı orada bulunuyor ki, ona bile gerek yok basın yeni mesajlara yada neler yeniye zaten hepsi çıkıyor. Siz neyi arayıp bulamıyorsunuz? Bir çok arkadaşım sordu ama anladım ki forumu kullanmayı daha öğrenemedikleri için bulamamışlar. Aslında her şey elimizin altında.

Yeniliklere alışmak zorundayız maalesef teknoloji bunu gerektiriyor.

Alın size eski forumdan bir görsel kaç kişi hatırlıyor?
Ekli dosyayı görüntüle 104290
Hamdi bey zaten herşey bu ana sayfadaki yenilenen mesajlardaki karışıklıkla alakalı bence, eskisinde yeni konular açıldığı zaman veya eski konulara güncel birşeyler yazıldığı zaman harfler koyu oluyordu ve mesajlar okunduğunda koyuluk gidiyordu, şimdi okunan mesajlar veya yeni mesajlar pembe ve sarı renklerde oluyor ama hangi renk neyi ifade ediyor kimsenin haberi yok, karışıklık burada başlıyor. Ben mesela ana sayfada son hareket gören konu sayısını 50 olarak ayarlamıştım kim hangi konuya bir şey yazmış hangi konu yeni açılmış oradan görüyordum, şimdi inanki benim kafam allak bullak oluyor foruma girince. Bu renk işini önceki ile aynı yaptırabilirsen ve ana sayfadaki mesaj sayısını kullanıcılar 25-50-100 gibi seçenekler ile kendi belirlese her şey çözülecek. Birkaç detay daha var tabi, mesela konu içeriğinde konuyu takip edenler görünmüyor, bildirim bölümünde hangi mesajımızın beğenildiği ne link verilmediği için takip edilemiyor, mobil sürümde bildirim ve mesaj paneli açılmıyor.

Son düzenleme:

sagmarius

Aktif Üye
Adı
Mehmet YILMAZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Eski ile yeni arasında masa üstünden bakınca fark yok, mobilden girişlerde çok sıkıntı çıkmış sanırım.

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Siteye giresim kalmadı çok karışık ve yapılan paylaşımların azlığından istenilen olmadığı aşikar ortada:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...