Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni gelen uykusuzluk (levrek avı )

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba dün akşamın tesiri ve yeni gelen malzemelerin heyecanı ile yeniden karşılaşmaya hazırdım bugün çok güzel haberler ile güne başlayıp öyle de devam ettim :D 00,40 da avlakta hazır bulundum çocuk gibi heyecanla yeni gelen sahte yemleri denemeye başladım suya, saate, havaya göre değil hepsini sıradan denemek için oradaydım balık olmasa da hiç önemli değildi ...
    model neredeyse hep aynı sadece denemek işte gayet memnunum iyikide almışım ilk balığınıda almış oldular :D yenilik her zaman iyidir :)
    saat 01,20 de ilk balık oltaya vurdu o harika haz yine tüylerim diken diken tüm günün geçen uykusuz gecenin hiç yorgunluğu yok artık göğsüme kadar suda iken balıkla oynamaya başladım daha halbuki aksiyon deniyordum :D öyle güzel mücadele vardı ki aramızda müthiş her hareketini anlıyorum ne zaman basacağını ne zaman yanlayacağını kolayca anlıyor tek tek doğru çıkınca iyice egom doldu :cool: balığı kenara almak uzun sürdü yada ben öyle dirhem dirhem yaşadığımdan öyle oldu bilmiyorum ama hiçte önemli değil çok güzel vakitti geçen an doya doya yaşamaya baktım balık 51 cm tahminen 2 kg a yakın hiç acele etmedim biraz soluklandım sevincimi bastırdım yemi değiştirip bir diğerini denemek istedim onun da iş yapacağından emindim makinemdeki ip neredeyse bitmek üzere sürekli dolaşan kesilen ip artık düğüm olamıyordu bende iyice asılabiliyordum atışlarda ikinci yem de beni şaşırtmadı ikinci mücadele başladı bu daha da iyiydi karşılıklı başladık tartılmaya bir o bir ben ip misinenin ne tatlı bir haz olduğunu bir kez daha anlıyorum mücadele harika :D kamış hakkını veriyor oldukça sert karşılıklar restleşmeler ve kazanan yine ben :D 58 cm lik bir balık daha :D sonra elim telefon arıyor üstümde :D birilerinin kulaklarını çınlatıyorum arayacaktım ama evde bırakmışım fotoğraf makinası ile beraber :confused::confused:
    bu seferlik idare edin tek karelik resimle :rolleyes: biraz daha dinlendim yattım sessizliği o dalgaların kıyıyı dövmelerini dinledim yıldızlar parlak mı parlak sabah ezanı okundu 20 dk da mecburi moladan sonra tekrar denemeye devam ettim denenecek tüm yeniler denenmişti artık sabaha doğru diğerinide taktım rengi biraz tuhaf tı ama ona da inanıyorum yapacak :) ve başka seri yemlere geçtim ve son balık sabah gün açtıktan sonra ve müthiş renklerle kokuların birbirine karıştığı o güzelliğin içinde merhabasıydı bu sabahın ve inanın hala hiç yorgun değilim 57 cm bir balık daha çok güzel anlar güzel bir gün daha böyle bitti :D takvim yaprağı gibi dökülüyorken ömrümüz kendimize güzel vakitler lezzetlerden başka ne hediyemiz varki... insanlar bu kadar kötülüğün içinde iken işte sevdamız balık hepinize daha iyileri ve güzellikleri rast gelmesi dileğimle
    kullanılan ekipmanlar
    kamış: savagaer predatör 300 20 50gr
    makine: shimano sahara 4000fb emektar
    ip: power pro ,19 yeşil
    sahteler
    (birinci balığı alan) shimano hirame minnow 125 mavi yanlar yeşil sırt
    (ikinci balığı alan ) shimano exence md assasian 120 f sırtı mavi çakarlı
    (üçüncü balığı alan) seaspin mommoti 140 mul

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

torikçi abi sen varya seen :D

4. Bulent

Bulent Üye

Maşallah demekten başka bir şey kalmamış. Çok daha iyi avlar dilerim. Azmin sonuçları meydanda doğrusu :D

5. BİROL

BİROL Daimi Üye

Yine yapmışsın dünaylığını Hızır,tebrik ederim.

6. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Güzel levrekler, elinize sağlık.

7. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Tebrikler Kardeş..
    Yenilerle doyasıya keyif yapmışsın ne güzel..
    Keyfinde, nasibinde daim olsun..
    selamlar..

8. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Tebrikler kardeşim :D Yeniler eskiler çalışmış yine. Sahteleride rapora ekle sağda solda aramayalım :D

Artık misina dolanma derdine son :D

9. hızır şeref gültekin

teşekkürler sağolun daha iyileri sizlerin olsun

10. hızır şeref gültekin

teşekkürler abi :D sağolun oltam suda tek farkımız o :D

11. hızır şeref gültekin

teşekkürler abi sağolun