Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni kamera denemesi, şimdilik balık yok :)

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında ondersoydinc tarafından paylaşıldı.

1. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Salı günü Poyrazköy'e bir sorti gerçekleştirdik baktık yer çok güzel 3 gün kaldık :) Alışkanlık yapacak bir mera olduğunu keşfettim ve aklım orda suya giremediğim yerlerde kaldı :) Bir ara nerdeyse kendimi akıntıya bırakıp beykozdan çıkarım diye düşündüm.
    Video malesef biraz sıkıntılı oldu :confused: Yeni kamerayı denedim ama yanıma giderken ekstra hafıza kartı almadığımdan ilk video çekiminden sonra hafıza doldu ve sadece fotoğraf çekebildim :rolleyes: Keşke bilgisayarımıda yanımda götürseydim. Kısmet değilmiş, umarım sonrakilerde bol boll daha güzel fotoğraflar paylaşırız, kameranın acemisi bu kadar oldu :D neyseki dünkü son dalışta su daha net olunca bir kefal ve güzel boyda bir eşkina alabildim
    İnşallah bundan sonraki dalışlarda bol balık ve daha net sulardan videolar aktarırız nasıl olsa bugun verdik parayı 32 gb microsd aldık :D gene masraf gene masraf :D
    Poyrazköyde sırtımda balıksevdam tişörtü ile dolaşırken kılıç avcısı birçok reis ile sohbet etme fırsatı buldum. Yolu düşen herkese o tepede çay bahçesinde oturup onları dinlemelerini tavsiye ederim.
    İşte birkaç fotoğraf ve video ile poyrazköy.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

video 720p olarak daha net

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güzel görüntüler, eline sağlık

5. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Şeref abi inşallah yakın zamanda daha net ve balıklı video ve fotoğraflar ekleriz

6. caberia

caberia Aktif Üye

önder tebrikler suyun bulanıklığına rağmen iyi denk getirmişsiniz bende orayı 2-3 günde bir kontrol ediyorum akşamları,çok güzel yerdir poyraz bahsettiğin kahve caminin yanındaki yer manzarası çok güzeldir onun hemen yanındada eski gözetleme kulesiyle tepede daha eski olan poyraz kalesi var oraların manzarası daha muhteşem bende birkaç kare paylaşmadan edemiycem poyrazla alakalı :)

[​IMG][/url] upload picture[/IMG]

7. Tarcan

Tarcan Yeni Üye

Önder selamlar
    İzlerken benim nefesim kesildi inan.

Güzel görüntüler.
    Selamlar.

.

8. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Mustafa çok doğru söylemişsin arkadaşım, kaleden malesef çekim yapamadım dediğim gibi su altı kamerasının acemisiydim ve hafıza kartı olayı çok kastı :) O iki geceyide kalenin tepesinde geçirdik :) çok çok ama çok keyifliydi. Yalnız en kötü taraf tam teçhizat gitmeme rağmen olta atacak yer ayarlayamadım, balığın gezdiği yer ve dip yapısını gözönüne alınca ve kayalıkların arkasına koydukları o tanesi 20 ton olan taşlar tam bir işkence :confused: Yoksa gece dayanabilecek durumda olsam eşkina için olta bırakılacak en güzel yer. Tepenin tam altındaki kayalıklardan suya girdim ama çok bulanıktı geri döndüm.
    Tarcan abi kısmetse bir sonraki hafta oraya gelicem, bu sefer denk gelelim baride bir gün önceden haberleşebilsek gece lambada tekneyle bakalım hatta istersen canlı kurt temin edip öyle geleyim

9. caberia

caberia Aktif Üye

tepenin tam ardındaki kayalıklardan suya girmeyip sol tarafta o kayaların üstünden atsaydın bari :) limanda sadece 4-5 metre ve üstü surf kamışlarla avlanılabiliyo diğer türlü ne takımı çekebiliyosun nede balığı sudan kesip kaldırabiliyosun atışlar ise tam bir adrenalin kayaların arasıda öyle rastgele belki karşılaşırız oralarda rastgelsin :D

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel Görüntüler Önder, bir dahakine balıklı görüntüler olsun :)

11. oktay16

oktay16 Moderatör

balık yokmu balık.:) sen bu işe biraz ağırlk ver önder güzel görüntüler seyredebiliriz sayende..