Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni kamış ve makine(surf)

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında oskialp42 tarafından paylaşıldı.

1. oskialp42

oskialp42 Aktif Üye

Bana yeni makine ve kamış onerirmisiniz bütçe malzemelerle birlikte 140 TL malzemelere 20 TL bütçe oltaya 120 TL surf takim bebek akintiburnunda avlanicam kiracayi bile hissetiricek bir kamis arıyorum şimdiden hepinize çok tesekkurler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. blaze

blaze Aktif Üye

Lineaeffe sea master kamış almıştınız sanırım, mevcut kamışınızdan daha üst seviye bir ekipman için bence en az 200 - 300 tl civarı bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Bu rakamlara çıkabildiğiniz takdirde okuma salina 3 parça ya da okuma trio rex teleskopik alternatif olabilir fakat hassasiyet konusunda salina elenebilir sanırım.

4. oskialp42

oskialp42 Aktif Üye

Yok kendime almiyorum bi arkadaşıma alacağız yeni baslayacak

5. blaze

blaze Aktif Üye

Trio rex forumda da göreceğiniz gibi son dönemde satınalan arkadaşların ben dahil memnun kaldığı bir model

6. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Hocam sizde de mi teleskopik olanı var ?
    3 parçasını da ilk alan ben oldum galiba ?

7. oskialp42

oskialp42 Aktif Üye

Fikri olan yok mu ?

8. blaze

blaze Aktif Üye

Evet, teleskopik olan var bende sizin değerlendirmenize göre 3 parçalı olanı almayı düşünüyorum

9. Burak Kızılırmak

Ben aldım da gelmedi hala ;-) bekliyorum yetişirse yılbaşı tatilinde deneme imkanım da olacak inş. bekliyorum bakalım. Ayrıca yetişmesi gereken bir de döşemeciye yaptırdığım kamış çantamın süngerinin kaplanması var. Daha sonra başlık açacağım bunun icin ama atayım araya dedim . Bu süngeri çakma deriyle kapatıyorum. Caperlan kamış çantasına koyacağım çok güzel olacak inş. 20141224_135549.jpg 20141224_131237.jpg

blaze bunu beğendi.
  10. blaze

blaze Aktif Üye

Çok güzel fikir, aynı çantadan almayı düşünüyorum bu şekilde çok kullanışlı olabilir

11. Burak Kızılırmak

Biraz pahalıya geldi bu şekilde ama çantanın zaten kendi koruması var çok değil tabiki ama bu şekilde tabiri caizse bir yatak yaptım içine 2 en fazla 3 surf kamışımı gönül rahatlığiyla içine koyacağım ;-) Işte Trio Rex Lineaffe EXTREM sur Vip ve Epic v 2 Sazan kamışını koyacağım içine. Makine gözlerine de yoğurt kabiyla üzerine sünger yapıştırarak kaplama yaptiracağım yine V80 Sa, raw 2 55 ve trio Rex Salt makinelerin 3 nü de rahatlıkla alabilecek kadar geniş ;-) Hepsi bitince paylaşırım zaten de tek yoğurt kabı yetmedi gittim 5 kg yoğurt aldım 1 haftadır yiyorum o da bitmedi gitti ;-)

Yüksel ve blaze bunu beğendi.